خانه / مصاحبه / چارلی نیکولاس: منچستر یونایتد امید اول انگلستان برای فتح لیگ قهرمانان است

چارلی نیکولاس: منچستر یونایتد امید اول انگلستان برای فتح لیگ قهرمانان است

نیکولاس کارشناس پرسابقه فوتبال براین عقیده است یونایتد بالاترین شانس را در بین تیم های انگستان در رقابت های اروپایی برای تسخیر جایگاه فوتبال اسپانیا دارد.

خوزه مورینیو امشب تیم خود را در اولین دیدار در چهارچوب لیگ قهرمانان اروپا در مصاف با بازل قرار خواهد داد، تیم های انگلیسی همیشه در این رقابت ها در حال دست و پنجه نرم کردن با دیگر بزرگان اروپا بوده اند، و آخرین بار در سال ۲۰۱۲ چلسی موفق شد جام را تصاحب کند. یونایتد در ۶ سال اخیر تنها دو بار آن هم در بازی های گروهی حضور داشته است، با این وجود در حال حاضر آنها صدر نشین جدول هستند و با ایجاد اختلاف گل بیشتر نسبت به همشهریان خود منچستر سیتی این جایگاه را بدست آورده اند. تساوی اخیر با استوک وقفه کوچکی در سرعت ویرانگر آنها ایجاد کرد ولی با این حال نیکولاس معتقد است شیاطین سرخ شانس اول قهرمانی در بین تیم های انگلیسی می باشند.

نیکولاس در گفتگو با Sky Sports :

” بازل همیشه تیم های انگلیسی را مورد آزار قرار داده است که شامل یونایتد نیز می شود، ولی آنها دیگر آن خطر گذشته را ندارند، کما این که در چهار بازی اخیر خود تنها یک پیروزی کسب کرده اند.”

” خط دفاعی یونایتد در بازی با استوک دچار آشفتگی شده بود و مورینیو می خواست که دنیا را خراب کند، حداقل در مورد مارک هیوز چنین بود. اگر این یک مورد را کنار بگذاریم آنها با توجه به تعادلی که در تیم ایجاد کرده اند این توان را دارند که فاتح رقابت ها باشند. من فکر می کنم مورینیو تغییرات اندکی در تیم خواهد داشت، و انتظار دارم مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال را با هم در ترکیب ببینم چرا که آنها سرعتی برق آسا در خط حمله ایجاد خواهند کرد.”

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *