یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پیکه : رختکن یونایتد پر از زندگی بود

  جرارد پیکه طی مصاحبه ای ، اعلام کرد که حس شوخ طبعی انگلیسی ، تیم یونایتد را خیلی شاداب نگه می داشت.

یونایتدفنز به گزارش Goal، این مدافع اسپانیایی که قبل از بازگشتش به بارسلونا چهار سال را در اولد ترافورد سپری کرد ، میگوید که حس شوخ طبعی انگلیسی ، رختکنی پر از زندگی را آفریده بود .
پیکه میگوید که دلش برای این حش شوخ طبعی تنگ شده است و میگوید که عامل اصلی این حس ، پاتریس اورا بوده است .
این ملی پوش اسپانیایی میگوید که هم تیمی های فعلی اش در بارسلونا ، خیلی سریع تر نسبت به یونایتدی ها در 10 سال پیش آزرده خاطر می شوند .
اورا دو فصل قبل از خروج پیکه به شیاطین سرخ پیوست و پیکه میگوید که هم تیمی هایش یک بار کفش های جدیدی که هود اورا طراحی کرده بود را سوزاندند ولی اورا هم عمل آن ها را با شوخی دیگری تلافی کرد .

پیکه در باره شوخی هایشان گفت :

“من یک طرفدار بزرگ شوخی های انگلیسی هستم ، این چیزی بود که من در یونایتط عاشق آن بودم . وقتی که شما با آنها شوخی میکردید آنها دلخور نمیشدند ولی تلاش بر تلافی داشتند ، آنها شکایت نمیکردند .”

پیکه افزود :

“اینجا در بارسا ، شوخی های من همیشه مورد قبول هم تیمی هایم نبوده است . من گاهی اوقات با آنها شوخی هایی انجام میدهم ولی اینها اصلا با شوخی هایمان در یونایتد قابل قیاس نیست . ”

“یک روز پاتریس اورا با کفش های جدیدش آمد و آنها دقیقا کفش های بودند که او مدت ها از نایکی درخواست کرده بود که برای او بسازند . او نام فرزندانش و جزییات دیگری را روی آنها نوشته بود ولی ما کار شایسته ای با آن کفش ها نکردیم . “

پیکه ادامه داد :

“او رفت تا دوش بگیرد و ما یک آتش کوچک درست کردیم و آنها را سوزاندیم ، ما ویدیوی آن را ضبط مردیم و بعدا به او نشان دادیم . ”

پیکه در باره سالهای اول حضورش در بارسا گفت :
“در سال های اولم در بارسا ، من چیز های مشابهی را امتحان کردم ، اما جواب نداد ، اینجا فرهنگ ها متفاوت است. “

وی ادامه داد :

“ما در یونایتد کارهای عجیبی میکردیم . مثلا کسی پیراهن گران قیمتی میخرید و ما آن را در مانع های ضربه ایستگاهی قرار میدادیم ، و آن پیراهن مسلما نابود میشد ، زیرا با هر ضربه ای که به آن ها میخورد ، کل گل و لای زمین وارد آن ها میشد . ”

“آن رختکن پر از زندگی بود .”

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x