دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پیغام پوگبا به گریزمان برای حضور در منچستر یونایتد در فصل بعد

پیغام پوگبا به گریزمان برای حضور در منچستر یونایتد در فصل بعد

پل پوگبا، هافبک جنگنده و بازی ساز شیاطین سرخ، در جدید ترین اظهار نظر خود گفته است، خرید های آینده باشگاه، باید با شرایط تیم کنار بیایند.

 

یونایتد فنز- این هافبک ملی پوش فرانسوی که در تابستان سال گذشته، طی انتقال خود از یوونتوس به یونایتد، با قیمت ۸۹ میلیون پوند، رکورد نقل و انتقالات را به نام خودش جابجا کرد، با وجود برخی انتفادات، با عملکرد خوب خود در خط هافبک شیاطین سرخ، تا حدی خیال مورینیو را در این پست حساس راحت کرده است.

مورینیو در چند برهه از فصل، از علاقه خود به جذب آنتوان گریزمان، ستاره این روزهای اتلتیکو مادرید، سخن گفته است و رسانه ها و نشریات هم، با شاخ و برگ دادن به این قضیه، باعث شده اند تا همگان منتظر تابستان هیجان انگیزی در بازار نقل و انتقالات آتی، برای باشگاه باشند. این در حالی است که باشگاه هم برای خرید این بازیکن، به مورینیو چراغ سبز نشان داده است و برای هر قیمتی که از سوی طرف اسپانیایی اعلام شود، حاضرند اقدام کنند. ولی شنیده ها حاکی از این است که انتقال گریزمان ۲۶ ساله به اولدترافورد، تنها در صورتی امکان پذیر است که این تیم بتواند در انتهای فصل، سهمیه حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد را بدست بیاورد، در غیر این صورت این انتقال رخ نخواهد داد. شاگردان مورینیو هم اکنون در رتبه پنجم جدول لیگ برتر هستد.

پوگبا، با اشاره به اینکه خرید های آینده، باید خود را به شرایط باشگاه وفق دهند، اذعان کرده که اگر قرار باشد بازیکنان جدیدی به باشگاه اضافه شوند، باید شرایط تیم را درک کنند و با آن کنار بیایند و سعی کنند بجای شرط گذاشتن برای باشگاه، تیم را به جایگاه اصلی اش برگردانند. وی در مصاحبه خود گفت:

وقتی من برای امضای قرارداد با منچستر یونایتد آماده می شدم، می دانستم که قرار است این فصل، در لیگ اروپا بازی کنم. ولی من مشکلی با این قضیه نداشتم؛ به هیچ وجه. چرا که برای من، فقط و فقط حضور در تیم مهم بود. دلیل اینکه من به اینجا آمدم، یک رقابت بزرگ بود و چه رقابتی بزرگتر از بازگرداندن یونایتد به جایگاه اصلی اش؟؟ نه تنها من، بلکه سایر بازیکنان هم تمام هدفشان همین بوده است. پس اگر قرار است بازیکن جدیدی به جمع ما اضافه شود، باید اول از همه، بداند که ما چرا اینجاییم و برای چه می جنگیم. باید شرایط را کاملا درک کند. همه بازیکنان دوست دارند در لیگ قهرمانان بازی کنند، ولی این خود ما هستیم که با تلاش خود باعث می شویم تیم رتبه بهتری بیاورد. پس همه چیز دست خود بازیکنان است.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *