جمعه , اردیبهشت ۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پیش بازی : واتفورد / منچستر یونایتد

پیش بازی : واتفورد / منچستر یونایتد

دو تیم منچستر یونایتد و واتفورد ، از سری رقابت های لیگ برتر انگلستان در چهارچوب هفته ی پنجم ، به مصاف یکدیگر می روند …

یونایتدفنز – بعد از شکست در لیگ اروپا مقابل فاینورد ، شیاطین سرخ به واتفورد سفر خواهد کرد تا با تیم این شهر مسابقه دهد . خوزه مورینیو و تیمش میخواهند نوار شکست هایشان را قطع کنند و روند پیروزی های اول فصلشان را از سر گیرند و شاید این بازی بتواند سکوی پرتابی برای آن ها باشد . البته واتفورد تیمی سرسخت است و یونایتد نباید آن ها را دست کم بگیرد .

ترکیب تیم یونایتد :

مورینیو که در بازی با فاینورد به ۸ نفر از یاران اصلی اش استراحت داده بود ، حالا میتواند آن ها را به صورت آماده و تازه نفس به بازی بگیرد ، گفتنی است که لوک شاو ، آنتونیو والنسیا و وین رونی نیز میتوانند به میدان بروند .

آخرین تقابل دو تیم :

آخرین باری که یونایتد با واتفورد رو به رو شد ، توانست این تیم را با نتیجه ی ۱-۰ و با گل فوق العاده ی خوان ماتا در اولد ترافورد شکست دهد . آخرین بازی دو تیم در ویکریج رود ،ورزشگاه تیم واتفورد، نیز با پیروزی ۲-۱ یونایتد و با گل بخودی کاپیتان تیم واتفورد ،تروی دینی، همراه بود .

بازیکنان کلیدی تیم حریف :

تروی دینی که فصل قبل در تمامی رقابت ها برای این تیم ۱۵ گل زد ، می تواند یک نیروی تهاجمی مؤثر برای تیمش باشد . آنها همچنین ملی پوش نیجریه ای ،اودیان ایقالو، را نیز دارند ؛ که او نیز ۱۷ گل در فصل قبل وارد دروازه حریفان کرده است و زوج او با دینی میتواند بسیار خطرناک باشد .

سرمربی تیم حریف :

والتر ماتزاری که در این فصل به تازگی هدایت این تیم را پذیرفته است ، هشتمین سرمربی این تیم از سال ۲۰۱۲ است . ماتزاری کل دورا بازگری اش را در کشورش ،ایتالیا، گذراند و هدایت چند تیم را نیز در این کشور انجام داد . او در سال ۲۰۱۳ بعنوان سرمربی اینتر میلان انتخاب شد اما یک سال بعد از هدایت این تیم برکنار شد .

اطلاعات بیشتر در مورد بازی :

این باشگاه اهل هرتفوردشایر هیچوقت موق به شکست یونایتد در لیگ برتر نشده است . آخرین شکست یونایتد مقابل وانفورد به سپتامبر ۱۹۸۶ باز می گردد . در مجموع ، یونایتد ۱۷ بار پیروز شده ؛۵بار مساوی کرده و تنها ۴ بازی را شکست خورده است .

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

والنسیا: اعتماد تیم بالاست

مصاحبه کاپیتان در مورد تیم، مورینیو و مایکل کریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *