خانه / هیچکدام / پیش بازی : واتفورد / منچستر یونایتد

پیش بازی : واتفورد / منچستر یونایتد

دو تیم منچستر یونایتد و واتفورد ، از سری رقابت های لیگ برتر انگلستان در چهارچوب هفته ی پنجم ، به مصاف یکدیگر می روند …

یونایتدفنز – بعد از شکست در لیگ اروپا مقابل فاینورد ، شیاطین سرخ به واتفورد سفر خواهد کرد تا با تیم این شهر مسابقه دهد . خوزه مورینیو و تیمش میخواهند نوار شکست هایشان را قطع کنند و روند پیروزی های اول فصلشان را از سر گیرند و شاید این بازی بتواند سکوی پرتابی برای آن ها باشد . البته واتفورد تیمی سرسخت است و یونایتد نباید آن ها را دست کم بگیرد .

ترکیب تیم یونایتد :

مورینیو که در بازی با فاینورد به ۸ نفر از یاران اصلی اش استراحت داده بود ، حالا میتواند آن ها را به صورت آماده و تازه نفس به بازی بگیرد ، گفتنی است که لوک شاو ، آنتونیو والنسیا و وین رونی نیز میتوانند به میدان بروند .

آخرین تقابل دو تیم :

آخرین باری که یونایتد با واتفورد رو به رو شد ، توانست این تیم را با نتیجه ی ۱-۰ و با گل فوق العاده ی خوان ماتا در اولد ترافورد شکست دهد . آخرین بازی دو تیم در ویکریج رود ،ورزشگاه تیم واتفورد، نیز با پیروزی ۲-۱ یونایتد و با گل بخودی کاپیتان تیم واتفورد ،تروی دینی، همراه بود .

بازیکنان کلیدی تیم حریف :

تروی دینی که فصل قبل در تمامی رقابت ها برای این تیم ۱۵ گل زد ، می تواند یک نیروی تهاجمی مؤثر برای تیمش باشد . آنها همچنین ملی پوش نیجریه ای ،اودیان ایقالو، را نیز دارند ؛ که او نیز ۱۷ گل در فصل قبل وارد دروازه حریفان کرده است و زوج او با دینی میتواند بسیار خطرناک باشد .

سرمربی تیم حریف :

والتر ماتزاری که در این فصل به تازگی هدایت این تیم را پذیرفته است ، هشتمین سرمربی این تیم از سال ۲۰۱۲ است . ماتزاری کل دورا بازگری اش را در کشورش ،ایتالیا، گذراند و هدایت چند تیم را نیز در این کشور انجام داد . او در سال ۲۰۱۳ بعنوان سرمربی اینتر میلان انتخاب شد اما یک سال بعد از هدایت این تیم برکنار شد .

اطلاعات بیشتر در مورد بازی :

این باشگاه اهل هرتفوردشایر هیچوقت موق به شکست یونایتد در لیگ برتر نشده است . آخرین شکست یونایتد مقابل وانفورد به سپتامبر ۱۹۸۶ باز می گردد . در مجموع ، یونایتد ۱۷ بار پیروز شده ؛۵بار مساوی کرده و تنها ۴ بازی را شکست خورده است .

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *