خانه / هیچکدام / پیش بازی : منچستر یونایتد – آرسنال

پیش بازی : منچستر یونایتد – آرسنال

نبرد حساس بین دو تیم منچستر یونایتد و آرسنال در چارچوب هفته ی دوازدهم رقابت های لیگ برتر انگلستان فردا راس ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت تهران آغاز میشود.
یونایتدفنز – این بازی یکی از حساس ترین بازی ها در انگلستان است.حالا میتوان رقابت جذاب و همیشگی ونگر و مورینیو را نیز به آن اضافه کرد ، چیزی که بر حساسیت های این بازی می افزاید.

این بازی پس از وقفه بازی های ملی است و بازی بزرگی است ، خیر ؟

دوازده بازیکن یونایتد حدود دو هفته در تمرینات نبوده اند ولی با این حال برای بازی مقابل توپچی ها آماده اند.بازی های یونایتد مقابل آرسنال همیشه جذاب و حساس بوده اند و حالا که سرخ های شهر منچستر میکوشند تا اختلاف شش امتیازی را کاهش دهند ، حساسیت بیشتر است.

فرم تیم آرسنال چگونه است ؟

توپچی از روز ابتدایی فصل بدون شکست مانده اند ، آن ها پس از شکست مقابل لیورپول در بازی ابتدایی فصل ، دیگر شکست نخورده اند و حالا در رده چهارم هستند ولی تنها چهار امتایز با صدر فاصله دارند. مردان آرسن ونگر هفت بازی از نه بازی اخیر خود در لیگ را برده اند و تنها دوبازی را مساوی کرده اند،چیزی که آنها را امیدوار میکند تا اولین جام خود را در لیگ برتر پس از سال ۲۰۰۴ را کسب کنند.

رکورد بازی های رو در روی یونایتد با آرسنال چگونه است ؟

رقابت بین دوتیم بسیار دیرینه است ، اولین دیدار آنها در سال ۱۸۹۴ برگزار شد. این دو تیم تا حالا ۲۲۳ بار رو به روی هم صف آرایی کرده اند که سهم یونایتد ۹۴ برد،۸۰باخت و ۴۹ تساوی بوده است.

در آخرین بازی ما مقابل آنها چه گذشت ؟

آخرین باری که ما مقابل آنها قرار گرفتیم ، فوریه ی ۲۰۱۶ بود ، جایی که در اولد ترافورد با نتیجه ی ۳-۲ و با گلهای رشفورد (که اولین بازی اش را برای یونایتد در لیگ انجام میداد) پیروز شدیم.در آن بازی لندنی ها اصلا حرفی برای گفتن مقابل رشفورد هیجده ساله نداشتند ، و همین هواداران را امیدوار کرده است که رشفورد درخششش را تکرار کند.

جدیدترین اخبار دو تیم ؟

در روز شنبه ، یونایتد چند غایب خواهد داشت ، کسی که غیبتش قطعی است ، زلاتان است زیرا با محرومیت مواجه است و به بازی نمی رسد.با وجود مصدومیت زلاتان ، سه نفر میتوانند جایگزین او شوند؛مارکوس رشفورد،آنتونی مارسیال،وین رونی.البته وین رونی در بازی های ملی مصدومیتی جزئی پیدا کرد و ممکن است به بازی نرسد.اریک بایلی و آنتونیو والنسیا نیز فردا غایب هستند . حضور مروان فلینی نیز قطعی نیست ولی لوک شاو و کریس اسمالینگ آماده بازی هستند.

یک آمار جالب !

منچستری ها بیشتر از هر تیم دیگری با آرسنال بازی کرده اند.پس از آرسنال آنها با لیورپول و اورتون بیشترین بازی را انجام داده اند.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *