جمعه , فروردین ۳ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پیش بازی منچستریونایتد در مقابل واتفورد/ در انتظار لغزش لیورپول

پیش بازی منچستریونایتد در مقابل واتفورد/ در انتظار لغزش لیورپول

منچستریونایتد روز شنبه در خانه به مصاف واتفورد خواهد رفت.

یونایتد فنز- این بازی از جهتی دارای اهمیت است که لیورپول و تاتنهام در مقابل هم قرار خواهند گرفت و در صورت امتیاز از دست دادن هریک از دو تیم منچستریونایتد شانس نزدیکی به کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان را دارد.

آخرین بازی خانگی منچستریونایتد در لیگ جزیره در ماه فوریه

پس از رویارویی با واتفورد، بازی خانگی بعدی شیاطین در لیگ جزیره مقابل بورنموث در ۴ مارچ است. این به این دلیل است که شیاطین سرخ ۴ بازی در ۳ تورنومنت حذفی مختلف پیش رو خواهند داشت. بازی با سنت اتین در لیگ اروپا که روز پنج شنبه برگزار خواهد شد آغازگر این بازی هاست پس از آن با بلکبرن در جام حذفی بازی خواهند کرد و سپس به فرانسه خواهند رفت و بازی برگشت خود مقابل سنت اتین را برگزار خواهند کرد و در ومبلی در فینال جام اتحادیه مقابل ساوتهمپتون قرار خواهند گرفت.

شانس منچستریونایتد برای صعود در جدول

این موضوع نیازگر نتایج خیلی خوبی است. منچستریونایتد در حال حاضر در رده ی ششم قرار دارد و یک امتیاز با لیورپول بحران زده فاصله دارد که روز شنبه یک بازی خانگی سخت مقابل تاتنهام خواهد داشت. آرسنال که با دو امتیاز اختلاف نسبت به شیاطین سرخ در رده ی چهارم قرار دارد در مقابل تیم آماده ی این روز های لیگ جزیره یعنی هال سیتی قرار خواهد گرفت.

شرایط منچستریونایتد

منچستریونایتد در حال حاضر ۱۵ بازی بدون شکست در لیگ داشته است که طولانی ترین روند بدون شکست در بین پنج لیگ معتبر اروپایی در حال حاضر است. البته باید خاطر نشان کرد که ۷ بازی از این ۱۵ بازی با نتیجه ی تساوی به پایان رسیده است ولی منچستریونایتد با پیروزی سه بر صفر مقابل لسترسیتی با شرایطی خوب به مصاف واتفورد خواهد رفت چرا که ویژگی ذاتی پیروزی این است که همه را تحت تاثیر قرار میدهد.

شرایط بازیکنان برای این دیدار

رونی بازی قبلی را به خاطر بیماری از دست داد و حضور او در بازی شنبه نامعلوم است، البته او چهارشنبه در تمرینات حاضر بود. روخو هم در تمرینات حاضر بود که میتواند نشانگر این باشد که او هیچ نگرانی برای حضور در این بازی پس از مصدومیت جزئی و تعویض بین دو نیمه در بازی با لسترسیتی ندارد. فیل جونز پس از مصدومیت جزئی در بازی مقابل هال سیتی غایب بوده است و مورینیو درباره ی شرایط او صحبتی نکرده است.

رویارویی قبلی واتفورد و منچستریونایتد

منچستریونایتد شکست خورد. این بازی در سپتامبر برگزار شد که شیاطین سرخ شکست خوردند و پس از آن هم شکست در مقابل منچسترسیتی و فاینورد را تجربه کردند. کاپو گل اول را برای واتفورد به ثمر رساند ولی راشفورد بازی را به تساوی کشاند و پس از آن زونیگا و دنی در دقایق پایانی گلزنی کردند و میزبان را به پیروزی رساندند. ولی حالا شیاطین سرخ در شرایط بسیار بهتری هستند و آماده ی انتقام هستند.

رویارویی کلورلی با باشگاه سابق

هافبک سابق منچستریونایتد تام کلورلی در ژانویه به صورت قرضی از اورتون راهی واتفورد شد و از آن زمان ۴ بازی برای واتفورد انجام داده است که در سه بازی از این چهار بازی فیکس بوده است. طبق گزارشات روزنامه های محلی عملکرد او در دوران ابتدایی حضورش در واتفورد تحسین هوادارن را به دنبال داشته است.

تغییرات واتفورد نسبت به بازی رفت

واتفورد مهاجم میلان نیانگ را به صورت قرضی تا پایان فصل به خدمت گرفته است و بند دائمی کردن این انتقال هم در قرارداد وجود دارد. این بازیکن فرانسوی بعد از زاراته که از فیورنتینا آمد و کلورلی که از اورتون آمد سومین بازیکن ورودی واتفورد در ژانویه بود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کرگر: خطاهای احمقانه ی لیورپولی ها باعث شکستشان شد

اسطوره ی باشگاه لیورپول در مصاحبه ای به انتقاد از عملکرد فردی بازیکنان لیورپول در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *