خانه / هیچکدام / پیش بازی: سنت اتین – منچستر یونایتد/صعود در گوفری گیچارد

پیش بازی: سنت اتین – منچستر یونایتد/صعود در گوفری گیچارد

دیدار برگشت یونایتد در مرحله ۱/۳۲ لیگ اروپا به استثناء، امروز ساعت ۲۰:۳۰ برگزار خواهد شد.

یونایتد فنز – یونایتد در حالی به فرانسه می رود که دیدار رفت از این مرحله ۳-۰ در اولدترافورد به سود شیاطین سرخ به پایان رسیده است.

چرا این دیدار همانند سایر دیدارهای لیگ اروپا پنجشنبه برگزار نشد؟
سوال خوبی است. رقیب سنتی سنت اتین، لیون نیز پنجشنبه شب این هفته در لیگ اروپا میزبان آلکمار خواهد بود. به علت مسافت نزدیک و تقریبا ۵۰ کیلومتری بین این دو باشگاه، یونایتد یک روز زودتر از تاریخ معمول این دیدار را برگزار خواهد کرد تا از ازدحام در روز پنجشنبه پیشگیری شود.

دیدار برگشت
در جدال رفت هفته گذشته در اولدترافورد، اولین هت تریک زلاتان برای باشگاه کافی بود تا مردان سرخ پوش مورینیو با برتری چشمگیر ۳-۰ به فرانسه سفر کنند. در حالیکه آن شب متعلق به قاتل یونایتدی شد، شرایطی عاطفی برای پل پوگبا حکمفرما بود، چرا که وی در مقابل چشمان خانواده خود که در جایگاه تماشاگران جضور داشتند، به مصاف برادر بزرگتر خود فلورنتین می رفت.

اخبار تیم
خوزه مورینیو تایید کرد که در جدال پیروزی بخش یکشنبه از مرحله پنجم جام حذفی در بلکبرن، به دیوید دخیا و آنتونیو والنسیا استراحت داده شده بود، در حالیکه انتظار نمی رود وین رونی و فیل جونز برای این دیدار از لیگ اروپا نیز آماده باشند. همینطور آندر هررا به دلیل کسب سومین کارت زرد خود در دور رفت این رقابتها، با محرومیت مواجه شده است و امروز غایب خواهد بود. با توجه به نتیجه دیدار رفت، و با در نظر گرفتن فینال جام اتحادیه مقابل ساوتهمپتون، سرمربی ممکن است بار دیگر از ترکیب چرخشی استفاده کند.

چه تغییراتی نسبت به دیدار رفت خواهیم داشت؟
خوب، همانطور که پیش از این نیز گفته شد، در پی برد یکشنبه شب، آماده سازی یونایتد بهتر از این نمی شد. این بدین معنی است که ما هنوز در هر چهار رقابت حضور داریم و جایگاهی بین تیم های مرحله بعد لیگ اروپا نیز با توجه به برد قاطعانه دیدار رفت، امشب در دسترس خواهد بود. شیاطین مشتاق هستند که کار را تمام کنند و رقابت بین المللی خود را ادامه دهند. هنریک میختاریان نیز پس از آنکه دیدار رفت در اولدترافورد را آز دست داده بود، آماده و روی فرم است، در حالیکه با پاس گل استادانه خود در ایوود پارک نیز این آمادگی را به رخ کشید. برای حریف نیز اوضاع آنچنان بر وفق مراد نیست، شکست یکشنبه آنها در مونت پلیه بدین معنی است که باید به سرعت خود را جمع و جور کنند.

نظر خوزه مورینیو

من در فوتبال تجربه های دیوانه واری داشته ام. یکبار در نیمه اول مقابل تاتنهام ۳-۰ بازنده بودم، و ما آن بازی را ۳-۳ مساوی کردیم. یکبار هم با رئال مادرید مقابل گالاتاسارای در خانه ۳-۰ برنده شدم و در استانبول نتیجه را ۳-۲ واگذار کردیم. من تجربه های دیوانه وار بسیار زیادی را از سر گذرانده ام که باعث شده اند، به هر چیزی باور داشته باشم. ما باید برویم که بخوبی دفاع کنیم، گل نخوریم و سعی کنیم یک گل به ثمر برسانیم تا آنها را در شرایط بسیار دشواری قرار دهیم.

نظر پل پوگبا

نتیجه خوبی در دیدار رفت کسب کردیم چرا که ما خواستار پیروزی بودیم. می خواستیم گلزنی کنیم تا در دیدار برگشت کار آسانتری داشته باشیم، ولی هنوز همه چیز برای سنت اتین تمام نشده است.

ایبرای تمام نشدنی
آیا او باید به میدان برود! مهاجم سوئدی یونایتد به دنبال ادامه فرم خوب خود در فصل ۲۰۱۶/۱۷ خواهد بود. گل پیروزی بخش زلاتان مقابل بلکبرن، بیست و چهارمین گل او در تمامی رقابتهای این فصل و هجدمین گل وی در ۲۰ بازی اخیر او بود. سنت اتین نیز نیازی به یادآوری ندارد که ایبراهیموویچ در ۱۴ بازی خود مقابل این تیم فرانسوی ۱۷ گل به ثمر رسانده است.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

  1. از شواینی خبری نیست؟؟

  2. علی جعفری زاد

    احتمال داره یه نیمه بازیش بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *