خانه / هیچکدام / پیش بازی؛منچستریونایتد – بورنموث

پیش بازی؛منچستریونایتد – بورنموث

دو تیم منچستر یونایتد و بورنموث روز یکشنبه در ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران به مصاف هم می روند…

یونایتدفنز – 
جزییات بازی:
اولین بازی یونایتد ساعت ۱۳:۳۰ به وقت بریتانیا در روز یک شنبه آغاز می شود ، این بازی به صورت زنده از شبکه ی رسمی باشگاه پخش می شود.

پیش نمایش بازی:
در اولین هفته ی لیگ برتر انگلستان ، منچستر یونایتد به کنار دریا سفر خواهد کرد. آنها هفته ی قبل در جام خیریه مقابل لستر سیتی پیروز و قهرمان شدند و خوزه مورینیو و شاگردانش ، سخت تمرین کرده اند تا در این دیدار پیروز شوند و فصل را با پیروزی آغاز کنند.منچستر یونایتد تا حالا در تمامی رقابتها ۱۱ بار با بورنموث بازی کرده است و این سومین نبرد آنها در لیگ برتر خواهد بود.

بازیکنان یونایتد چه کسانی خواهند بود؟
این یک سوال بحث بر انگیز است ، مورینیو دارد آخرین انتحانات را روی ترکیبش انجام می دهد و با نهایی شدن انتقال رمورد شکن پل پوگبا ، دست او در خط هافبک بازتر میشود.با توجه به جدایی پدی مکنیر و دونالد لاو ، مورینیو تایید کرده است که باز هم تیم یونایتد خروجی خواهد داشت.
از بین بازیکنان جدید تیم ، زلاتان و اریک بایلی فیکس بودند و هنریک میخیتاریان در اواخر بازی به میدان آمد.

نگاهی از رختکن :
مایکل کریک پنجشنبه شب به تلویزیون باشگاه گفت که انتظار یک بازی سخت را در ساحل جنوبی دارد؛

“تیم هایی که پنج یا شش سال پیش شما به راحتی شکستشان می دادید ، اکنون به رقیبانی سرسخت تبدیل شده اند.”

او ادامه داد:

“این مسئله فقط برای تیم ما نیست ، بلکه برای تمامی تیم هاست ، همیشه نتایجی خواند بود که شما نمیتوانید آنها را پیش بینی کنید بازی در خانه ی بورنموث آغاز سختی است ، آنها تم خوبی هستند و فصل قبل مارا شکست دادند ، البته ما الان در وضعیتی متفاوت هستیم.”

آخرین دیدار ها:
آخرین بازی دو تیم به هفته ی آخر لیگ قبل باز میگردد ، جایی که شیاطین توانستند با نتیجه ی ۳-۱ بورنموث را با گلهای وین رونی ، مارموس رشفورد ، و اشلی یانگ در اولد ترافورد شکست بدهند.اگر چه یونایتد بازی رفت را با نتیجه ی ۲-۱ مغلوب بورنموث شده بود.

داستان فصل دو تیم:
بورنموث که فصل قبل اولین حضور خود را در رقابت های لیگ برتر انگلستان تجربه میکرد ، در آخر فصل شانزدهم شد . اگر چه آن ها با مصدومیت بازیکن های کلیدی خود دست و پنجه نرم میکردند ، اما چند تیم را سورپرایز کردند و با ۱۱ پیروزی به کار خود پایان بخشیدند.

کلامی از جبهه ی مخالف :
چارلی دنیلز ،مدافع بورنموث ، اوایل هفته گفته بود :
“این اولین بازی مورینیو به عنوان سرمربی یونایتد در لیگ برتر است ، و آنها قطعا نام های بزرگ خود را به استادیوم خواهند آورد ، این خیلی خوب است.”

او ادامه داد :

“ما مشتاق هستیم تا اتفاقات بازی رفت را تکرار کنیم آن یک بازی مهم برای ما بود.”

مربی حریف:
ادی هاو ، از سال ۲۰۱۲ سرمربی این تیم است ، چیزی در مایه های یک اسطوره برای این باشگاه محسوب میشود.او تیم را به لیگ برتر آورده است و چند بار مانع سقوط آنها به دسته های پایین تر شده است ، این افتخارات برای یکی از جوانترین مربی ها در انگلستان بسیار خوب و قابل تحسین است . عملکرد خوب او باعث شده بود که از او حتی به عنوان یکی از جانشینان احتمالی روی هاجسون در تیم ملی انگلستان یاد شود.

بهترین بازیکن حریف:
مصدومیت باعث شده که او فصل قبل فقط سه بازی انجام دهد ، اما کالوم ویلسون بعنوان دومین گلزن برتر باشگاه لقب گرفت.این بازیکن انگلستانی از کانونتری به این تیم پیوسته است و برای فتح چمپیونشیپ ، بیست گل برای بورنموث به ثمر رسانده است.حالا او امیدوار است که بتواند این روند خوب را تکرار کند.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو:من مالیات خود را پرداخت کرده بودم

مورینیو می گوید پرونده مالیاتی وی بسته شده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *