دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی منچستر یونایتد برای موراتا توسط رئال مادرید رد شد

پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی منچستر یونایتد برای موراتا توسط رئال مادرید رد شد

پیشنهاد اخر منچستر یونایتد که ۸۰ میلیون یورویی بود نیز توسط رئال مادرید رد شد…

یونایتد فنز-  رئال مادرید خواهان ۹۰ میلون یورو شده است به گزارش وب سایت گل شیاطین سرخ بازیکن تیم ملی اسپانیا را هدف اصلی برای تقویت فاز هجومی خود در نقل و انتقالات تابستانی می دادنند. منچستر یونایتد گفت و گو های طولانی مدتی با رئال مادرید برای به خدمت گرفتن موراتا انجام داده است و خوزه مورینیو شدیدا اصرار دارد که موراتا در تور پیش فصل امریکا که هفته ی بعد اغاز میشود حضور داشته باشد. منابع گل همچنین فهمیده اند که موراتا که اکنون در تعطیلات است و دوست ندارد در تمرینات پیش فصل رئال مادرید شرکت کند و او از صمیم قلب دوست دارد که به منچستر یونایتد بپیوندد.

تاکنون پیشنهاد های ۷۰ میلیون یورویی (۶۱٫۵ میلیون پوندی) و ۸۰ میلیون یورویی (۷۰٫۲ میلیون پوندی ) منچستر یونایتد توسط رئال مادرید رد شده است زیرا آن ها به دنبال سود بیشتر هستند. موراتا در این فصل ۲۰ گل در تمام رقابت ها برای رئال مادرید به ثمر رساند در حالی که فصل پیش با ۳۲ میلیون یورو از یونتوس باز خرید شد.

رئال مادرید در حال مذاکره برای امضای قرارداد با مهاجم موناکو کیلیان امباپه است و میخواهد بخشی از مبلغ خرید امباپه را از طریق فروش موراتا به دست آورد. منچستر یونایتد در این تابستان به شدت به دنبال مهاجم اتلتیکو مادرید آنتوان گریزمان بود اما او به علت شرایطی که برای اتلتیکو پیش امد ترجیح داد در تیم مادریدی باقی بماند لوکاکو نیز از دیگر گزینه هایی است که به منچستریونایتد لینک شده است.

درباره ی سجاد شريفي

سجاد شريفي
سجاد شريفي دانشجوي كارشناسي پرستاري؛ منچستر رو زود تر از دست چپ و راستم شناختم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *