یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

انتقال تالیسکا به منچستریونایتد؛ انتقالی عجیب یا سوء استفاده از تیم انگلیسی؟

اواخر دیشب اخباری از ترکیه منتشر شد که تالیسکا با منچستر یونایتد به توافقات شخصی رسیده است.

یونایتد فنز – این هافبک هجومی برزیلی از بنفیکا به بشیکتاش قرض داده شده است، به طوریکه باشگاه ترک تبار با 21 میلیون یورو می تواند انتقال وی را دائمی کند.

بدون توجه به اینکه آیا بشیکتاش می تواند موفق به پرداخت آن مبلغ شود یا خیر، و سپس بازیکن را به مبلغ درخواستی خود بفروشد، در حال حاضر انتظار نمی رود که تالیسکا فصل آینده در این باشگاه حضور داشته باشد. این بدین دلیل است که علاقه روز افزونی از سوی سایر باشگاهها برای جذب وی وجود دارد. در حالیکه روزی اخبار انتقال تالیسکا بیش از حد بود، حالا سطح آمادگی وی در ترکیه کمی آنها را توجیه می کند.

دیشب چندین منبع ترک تبار ادعا کردند احتمال انتقال تالیسکا به منچستر یونایتد وجود دارد.

فیرات گونایر، خبرنگار ترکیه ای که اخبار بشیکتاش را پوشش می دهد، ادعا کرد بازیکن برزیلی با تیم خوزه مورینیو به توافقات شخصی رسیده است.

رسانه ترکیه ای SPORX نیز از زبان سرمربی بشیکتاش یعنی سنول گونش نقل قول کرد:

گونش: متاسفم که تالیسکا از جمع ما جدا شد، او رقیب جنک توسون در لیگ جزیره خواهد شد.

خبرنگار: آیا می توانید به ما بگویید که تالیسکا به رم خواهد پیوست؟

گونش: نمی توانم بگویم. اما می تواند رقیب جنک توسون باشد.

خبرنگار: ولورهمپتون؟

گونش: تیم های بالاتر از این را در نظر بگیرید

مورینیو یکی از هواداران قدیمی تالیسکا می باشد، و چندین بار ضبظ شده است که این موضوع را تایید می کند. بر اساس چاپ امروز روزنامه O JOGO، آن علاقه جدی شده است و منچستر یونایتد پیشنهادی 40 میلیون یورویی به بنفیکا ارائه کرده است، که به نظر فراتر از کافی می رسد.

به طوریکه بشیکتاش بند ازادسازی 21 میلیون یورویی در قرارداد او گنجانده است، کاملا محتمل است که باشگاهی به بشیکتاش بگوید تا از آن بند استفاده کند و سپس پیشنهادی تا سقف 30 میلیون یورو به انها ارائه دهد و فرصت چنین سود سریعی را در اختیار انها قرار دهد. چنین سناریویی قبلا مطرح شده بود ولی O JOGO امروز آنها را عنوان نکرد.

رییس باشگاه لیسبونی بنفیکا، لوییس فلیپه ویرا درباره پیشنهاد با تالیسکا صحبت کرده است و اینکه مذاکرات در جریان است تا انتقال نهایی شود، و این بازیکن را به وجد اورده است. اگرچه، گفته شده است که بیجینگ گوان و رم نیز دست از تلاش خود برنداشته اند.

دور از تصور نیست که رییس بنفیکا از علاقه منچستر یونایتد سوء استفاده کند تا آنگاه پول بیشتری از سایر مشتریان دریافت کند. گفته شده است، علاقه مورینیو به جذب بازیکنی هرگز بی دلیل نیست.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x