یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پیشنهاد نه چندان شایسته منچستریونایتد برای الکس تلس توسط پورتو رد شد

شیاطین سرخ در نهایت پیشنهاد خود را برای جذب الکس تلس ارسال کردند، اما سران پورتو اعلام کردند که این پیشنهاد لایق پاسخ نبوده است و بدون گفتگو آن را نادیده گرفته اند.

یونایتد فنز- از زمان شروع شایعات پیرامون پیوستن الکس تلس به منچستریونایتد، رسانه های زیادی همواره به دنبال سر نخی از علاقه این باشگاه به بازیکن بوده اند. اکثر روزنامه های پرتغالی در این باره سکوت اختیار کرده بودند و تنها ادعای مطبوعات انگلیسی را بازتاب می دادند. در این میان بسیاری از رسانه های دیگر امیدوار بودند بتوانند اخباری از O Jogo دریافت کنند، زیرا این رسانه، روزنامه محلی پورتو است. 

 

و سر انجام روزنامه پرتغالی اظهارات خود را درباره این انتقال منتشر کرد، هر چند به مذاق هواداران منچستریونایتد خوش نخواهد آمد. آنها می گویند اگرچه رسانه های بین المللی اصرار می کنند که یونایتد بازیکن را می خواهد و با مدیر برنامه وی نیز به توافق رسیده است، اما احتمال ماندن تلس در پورتو بیشتر از انتقالش به لیگ جزیره است.

 

این روزنامه بیان کرده است که شیاطین سرخ اولین پیشنهاد خود را برای فول بک برزیلی ارائه داده اند اما این پیشنهاد حتی شایسته پاسخ نیز نبود، زیرا پورتو آن را غیر واقعی دانسته و مذاکرات را آغاز نکرده است. به نظر می رسد رسانه پرتغالی از مبالغ روی میز آگاهی ندارد و به این نکته اشاره داشته که Guardian از یک پیشنهاد 13 میلیون یورویی صحبت کرده است.

 

همچنین گفته می شود که پورتو خواهان حداقل 20 میلیون یورو برای مدافع خود است و چنانچه شیاطین سرخ نخواهند این هزینه را پرداخت کنند، اژدهایان بازیکنشان را حفظ خواهند کرد و از او استفاده می کنند، حتی اگر به قیمت خروجش در پایان فصل به طور رایگان تمام شود. تا دوشنبه اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد، اما هرچه روز های بیشتری می گذرد، احتمال خروج تلس از پورتو نیز کمتر می شود. 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x