پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / پیشنهاد منچستریونایتد برای رومانیولی رد شد/ شیاطین تسلیم نمی شوند
FERRARA, ITALY - FEBRUARY 10: Alessio Romagnoli of AC Milan in action during the serie A match between Spal and AC Milan at Stadio Paolo Mazza on February 10, 2018 in Ferrara, Italy. (Photo by Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images)

پیشنهاد منچستریونایتد برای رومانیولی رد شد/ شیاطین تسلیم نمی شوند

روزنامه ی ایتالیایی از علاقه ی آقای خاص به مدافعان این کشور خبر داد.

یونایتد فنز – روزنامه ی ایتالیایی Corriere dello Sport در روز سه شنبه خبری را به منچستریونایتد اختصاص داده است. این روزنامه مدعی شده، شیاطین سرخ پیشنهاد ۵۰ میلیون یورویی برای جذب آلسیو رومانیولی ارائه کرده اند.

پیش از این پیشنهاد ۶۵ میلیون یورویی منچستر برای میلان اشکرینار توسط اینتر رد شده بود. گفتنی است، شایعاتی مبنی بر ارائه این پیشنهاد وجود داشت اما حالا تلاش منچستریونایتد برای جذب اشکرینیار به یک واقعیت تبدیل شده است.

بعد از این ناامیدی، آقای خاص به سراغ رومانیولی رفت و پیشنهاد ۵۰ میلیون یورویی [ ۴۵ میلیون یورو + ۵ میلیون پاداش] به باشگاه میلان ارائه کرد. با این حال روسونری این پیشنهاد را همانند اینتر میلان رد کرد. اما شیاطین سرخ تسلیم نخواهند شد و باز هم برای جذب این مدافع ۲۳ تلاش خواهد کرد. آنها معتقدند این انتقال هنوز به بن بست نخورده است.

علاوه بر رومانیولی، خوزه مورینیو به لئوناردو بونوچی نیز علاقه مند است؛ اما این مربی پرتغالی رومانیولی را به بونوچی ترجیح میدهد چرا که وی ۸ سال کوچک تر از بونوچی ۳۱ ساله است. با این حال اگر این ادعای کوریرو درست باشد؛ علاقه ی ویژه ی مورینیو به مدافعان سری آ را نشان می دهد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *