خانه / هیچکدام / پیشنهاد دستمزد ۶۰ هزار پوند در هفته برای لینگارد

پیشنهاد دستمزد ۶۰ هزار پوند در هفته برای لینگارد

مهاجم جوان منچستریونایتد اخیرا پیشنهاد جدیدی از شیاطین سرخ دریافت کرده است

یونایتد فنز- منچستریونایتد قرارداد پنج ساله با حقوق ماهانه شصت هزار پوند را به لینگارد پیشنهاد کرده است ولی او بیشتر از اینها میخواهد! این بازیکن ۲۳ ساله در حال حاضر نصف این مبلغ را دریافت میکند. به گزارش Sunday Daily لینگارد عجله ای به امضای قرار داد ندارد ولی انتطار نمیرود که او از الدترافورد خارج شود. به نظر می آید لینگارد و مشاورانش میدانند که میانگین دستمزد در میان بازیکنان منچستریونایتد بسیار بیشتر از مبلغی است که به او پیشنهاد شده است. تاتنهام ساختار مبلغ قرارداد هایش را شکست تا از ماندن هری کین در وایت هارت لین اطمینان حاصل کند. این بازیکن که با لینگارد همسن است هفته ی پیش یک قرار داد با دستمزد هفته ای ۱۵۰ هزار پوند امضا کرد.
nintchdbpict000237412385

 

یونایتد هنوز در حال مذاکره با لینگارد است او از زمانی که کودک بود در باشگاه است و آنها امیدوارند که در آینده نیز او را داشته باشند. با آمدن لینگارد به تیم اصلی و مقایسه شدنش با رونی، ماتا و مارسیال و دعوت شدنش به تیم ملی انگلیس او ارزش خود را در باشگاه و تیم ملی اثبات کرده است.

او یک گل فوق العاده در اوقات تلف شده ی بازی فینال جام حذفی مقابل کریستال پالاس به ثمر رساند که تنها عنوان فصل پیش منچستریونایتد را رقم زد. لینگارد و نزدیکانش باور دارند این موفقیت در زمین یک پیشنهاد بهتر را تضمین میکند.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *