پیشنهاد بازیکن منچستریونایتد برای خرید باشگاه اسپانیایی
پیشنهاد بازیکن منچستریونایتد برای خرید باشگاه اسپانیایی

پیشنهاد بازیکن منچستریونایتد برای خرید باشگاه اسپانیایی

یونایتد فنز – پس از عقد قرارداد جدید خود با منچستریونایتد در تابستان، به نظر می‌رسد دیوید دخیا اکنون در فکر چیز دیگری است. دروازه بان اسپانیایی به دنبال خرید باشگاه جدید خود یعنی الچه است. گفته می‌شود که الچه باشگاه دوران کودکی دروازه بان یونایتد است و او و مدیر برنامه اش، خورخه مندس، حاضر هستند ۱۸ میلیون یورو برای خرید این باشگاه پیشنهاد دهند.

 

Super Deporte امروز این وضعیت را پوشش داده و مدعی است که روند فروش این باشگاه همچنان یک معماست. آنها توضیح می‌دهند که کریستین براگارنیک به عنوان یک نماینده، جلسه ای را با خوزه سپولکره، سهامدار ارشد این باشگاه، در زمین مارتینز والرو برگزار کرده است.

 

 

با این حال، مداکرات راکد مانده است و در همین زمان، از دخیا به عنوان یک خریدار احتمالی نام برده شد. آنها تایید کرده اند که وی به دنبال خرید این باشگاه با مبلغی حدود ۱۸ میلیون یورو است. دروازه بان منچستریونایتد با باشگاه الچه رابطه طولانی مدتی دارد. وی عضو این باشگاه است و پدرش نیز متولد همان منطقه است.

 

هنوز مشخص نیست که آیا او پیشگام در خرید این باشگاه است یا خیر. او و براگارنیک فقط به عنوان خریداران احتمالی مطرح شده اند. با این حال، اگر او مایل به خرید باشگاه باشد، احتمالا زود تر از موعد این اتفاق خواهد افتاد. روزنامه اسپانیایی توضیح می‌دهد که این فروش در ماه های آینده رخ خواهد داد.

 

 

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دونی ون دبیک بدنبال ماندن در منچستر یونایتد

گفته می شود، هافبک منچستر یونایتد علاقه ای به ترک اولدترافورد در پنجره نقل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 16 =