خانه / هیچکدام / پیشنهاد اسطوره یونایتد،کول به راشفورد

پیشنهاد اسطوره یونایتد،کول به راشفورد

اسطوره بینظیر یونایتد اندی کول چندین کلمه به راشفورد جوان مهاجم شیاطین سرخ توصیه کرد…

یونایتدفنز– به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد, اندی کول که به شدت تحت تاثیر عملکرد بازیکنان جوان تیم است یک جایگاه بزرگ برای راشفورد بدون هیچ ترسی برای ادامه دادن کار خود زیر نظر خوزه مورینیو در نظر گرفت. وقتی از او پرسیدند که چه نصیحتی دارید که به راشفورد کنید او جواب داد:

“لذت ببر مرد! این چیزی است که او انجام میدهد. او در تیم قرار گرفته و واقعا از ان لذت میبرد. وقتی که کوچک بود تحت هیچ اجباری نبود که به فوتبال روی اورد و از ان استفاده کند ولی او الان اینکار را انجام میدهد. او یک گل حساس به هال سیتی زد و یک هتریک تمام عیار برای تیم انگلستان زیر ۲۱سال انجام داد که امار بسیار خوبی است.”

او به خود اجازه داد که چون به تیم الاردایس دعوت نشد به تیم زیر ۲۱ سال برود و در انجا قدرت و مهارت خود را به نمایش بگذارد که نتیجه ان یک برد عالی با نتیجه ۶٫۱ بود.

“من نمیدانم او چیز بهتری بداند. او فصل پیش در تیم قرار گرفت به علت چند مصدوم که ترکیب اصلی داشت و او کارش را در منچستریونایتد اغاز کرد و بسیار اینکار را خوب انجام داد. همچنین در تیم زیر ۲۱ سال انگلیس نیز گل به ثمر رسانده هرکه باشد میگوید: وای! ولی چه چیزی غیر از این از او انتظار میرود?
او از فوتبال خود لذت میبرد. اگر من هم سن او بودم دوست داشتم همان کار را که او میکرد بکنم. لذت ببرم. با توجه به جایگاه او سرعت و قدرت و حرکات سریع او همیشه برای تیم حریف مشکل ساز میشود. او فصل قبل خود را با زدن گل به من سیتی ثابت کند. حریفان و رقیبان او درباره وی نگران هستند چون او میتواند بازی را عوض کند.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *