دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / پیشرفت در مذاکرات برای جذب امبالو

پیشرفت در مذاکرات برای جذب امبالو

منچستریونایتد به دنبال جذب پدیده ی پرتغالی تیم بنفیکا است و پیشرفت خوبی در مذاکرات با مدیر برنامه های بازیکن داشته است.

یونایتد فنز- خبری که امروز مبنی بر نزدیک بودن منچستریونایتد به توافق با اومارو امبالو توسط روزنامه ی پرتغالی Correiro da Manha منتشر شده است کمی تعجب برانگیز است. این روزنامه مدعیست که در طی چند روز گذشته مذاکرات با جدیت بیشتری دنبال شده است و توافق راجع به قیمت ۲۰ میلیون یورویی او تقریبا حاصل شده است. این کمترین قیمتی است که بنفیکا حاضر است در ازای آن این بازیکن ۱۶ ساله را به فروش برساند.

منچستریونایتد معتقد است او استعداد بالایی دارد و به همین دلیل مبلغ پیشنهادی خود را افزایش داده است و نمیخواهد برای جذب او با باشگاه های دیگری که گفته میشود علاقه مند به جذب او هستند رقابت کند. این روزنامه ی پرتغالی میگوید که خود بازیکن از انتقال به منچستریونایتد استقبال میکند که البته با توجه به خبرهایی که درباره ی پیشرفت مذاکرات منتشر شده است نکته ی عجیبی نیست.

این نوجوان در نوامبر به منچستریونایتد لینک شد و حتی روزنامه ی Record مدعی شد که توافق نهایی حاصل شده است. از آن زمان دیگر خبری در این باره منتشر نشد و این بیشتر به دلیل ورود لایپزیگ به رقابت برای جذب او بود. گفته میشد که این باشگاه آلمانی بسیار نزدیک بود که امبالو را با مبلغ مشابه ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد و خود بازیکن نیز به آلمان سفر کرد اما توافق بر سر بعضی از جزئیات با مدیر برنامه های او حاصل نشد.

برخی از روزنامه ها مبلغ حق الزحمه ی مدیر برنامه ی او را عامل عدم انتقال دانستند که مدیر برنامه های او، کاتیو بالده این موضوع را تکذیب کرد و گفت که احتمال انتقال امبالو در تابستان وجود دارد.

در ابتدا به نظر نمیرسید منچستریونایتد حاضر به پرداخت ۲۰ میلیون یورو برای یک بازیکن ۱۶ ساله باشد اما پس از دیدن علاقه ی باشگاه های بزرگ اروپا برای جذب او، نظر آنها تغییر کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *