خانه / اسطوره ها / پیتر اشمایکل: منچستر یونایتد و چلسی، نسبت به سیتی شانس بیشتری برای کسب عنوان قعرمانی دارند

پیتر اشمایکل: منچستر یونایتد و چلسی، نسبت به سیتی شانس بیشتری برای کسب عنوان قعرمانی دارند

دیدگاه کارشناس و بازیکن اسبق یونایتد و سیتی چنین است که داشتن دروازه بانی مطمئن شانس قهرمانی را برای تیم بالا می برد.

یونایتد فنز – درحال حاضر منچسترسیتی پس از هشت بازی با دو امتیاز اختلاف از یونایتد، بعد از سال ۲۰۱۴ مجدد در صدر جدول جای گرفته است، در این بین چلسی نیز با دو باخت متوالی، در کورس قهرمانی برای دفاع از عنوان خود کمی عقب ماند و در جایگاه پنجم قرار می گیرد. اما به عقیده اشمایکل، ادرسون، دروازه بان تازه وارد سیتی که در تابستان از بنفیکا به آن ها پیوسته است بعید است بتواند ۱۵ امتیاز برای تیم کسب کند. این در حالیست که برای یونایتد با دیوید دخیا و چلسی با تیبو کورتوا این امر میسر خواهد بود.

او در گفتگو با Sky Sports چنین بیان می کند:

” شما برای بدست آوردن عنوان قهرمانی در لیگ نیاز دارید که دروازه بان برای تیم بین ۱۲ تا ۱۵ امتیاز ذخیره کند، می دانیم که دخیا از پس آن برخواهد آمد کما این که تاکنون نیز بیشتر از آن انجام داده است، کورتوا نیز توان انجام این مهم را دارد، اما در مورد ادرسون هنوز نمی توان با قاطعیت نظر داد، او آغاز خوبی داشته است ولی هنوز در ماه اکتبر هستیم، با توجه به این می توان گفت یونایتد و چلسی در این مورد از موقعیت بهتری برخوردار هستند. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

به مناسبت انتقال به ژاپن؛ نظر فرگی راجب ال نینو

مهاجم اسبق چلسی و لیورپول به ژاپن انتقال پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *