پیام وین رونی برای هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد
پیام وین رونی برای هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد

پیام وین رونی برای هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد

یونایتد فنز – وین رونی معتقد است که حادثه ای که برای هری مگوایر در میکونوس انجام داد شخصیت وی را زیر سوال نبرده است و او از کاپیتان فعلی شیاطین سرخ حمایت کرده است.

 

مگوایر در روز سه شنبه در دادگاه سایرس به دلیل حمله شدید در یونان مقصر شناخته شد، مقاومت در برابر دستگیری و رشوه دادن پس از یک اغتشاش در روز پنجشنبه گذشته باعث شد که برای او حکم ۲۱ ماه حبس تعلیقی صادر شود.

 

منچستریونایتد تایید کرد که تیم حقوقی مگوایر صبح روز چهارشنبه درخواست تجدید نظر کرد که بلافاصله حکم او باطل شود.

 

مگوایر و تیم حقوقی وی اطمینان دارند که در نهایت مگوایر مقصر شناخته نخواهد شد. آنها قصد دارند در پرونده مدارکی که قبلا بررسی نشده و ویدیوی مربوط به هری مگوایر و خواهرش دیزی برای اثبات حرف های خودشان را ارائه دهند.

 

همچنین Men Sport دریافته است که منچستریونایتد برنامه ای فوری برای گرفتن بازوبند کاپیتانی از مگوایر ندارد. و وین رونی، مهاجم سابق منچستریونایتد از او پشتیبانی کرده است.

 

مهاجم سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس در مصاحبه با TalkSport گفت:

آن گونه که من هری را می شناسم، این در شخصیت او نیست. این چیز هایی که اتفاق افتاده است و چیز هایی که گزارش شده اند، خارج از شخصیت است.

نمیتوانم خودم را قانع کنم که او چگونه به دادگاه رفت، او مقصر شناخته شد و در حدود دو ساعت محکوم شد… چگونه این اتفاق افتاده است؟

هری اصلا این گونه آدمی نیست. او با دوست دخترش، خانواده اش و دوستانشان رفته بودند، آنها بچه نیستند که چنین اتفاقی برایشان رخ دهد. از نظر من گاهی اتفاقاتی می افتند(که موجب تحریک شدن آدم میشود).

 

او ادامه داد:

بنابراین، به نظر من، چیزی باعث تحریک شدن او شده است. این بی شخصیتی است، نه او اینگونه نیست. من بعنوان یک آدم فکر میکنم که مردم زود قضاوت میکنند.

بدیهی است که بعد از مقصر شناخته شدن او درخواست تجدید نظر وجو دارد، بنابراین در دادگاه بعدی هیچ اتهامی علیه او وجود نخواهد داشت.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

فردیناند از لینگارد می خواهد منچستریونایتد را ترک کند

ریو فردیناند، بازیکن اسبق منچستریونایتد می گوید وقت آن است که جسی لینگارد از این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =