خانه / هیچکدام / پیام مورینیو به هواداران

پیام مورینیو به هواداران

خوزه مورینیو میگوید هرکاری که بتواند برای شادی هواداران انجام میدهد.

یونایتدفنز-مورینیو طی مصاحبه ای اختصاصی با آدیداس، راجع به اینکه مفتخر است تا در اولد ترافورد حضور یافته است گفت وافزود که حمایت هواداران بسیار مهم است.

مورینیو گفت:

من میدانم که آنها توقع زیادی از ما دارند ولی من هم از آنها انتظاراتی دارم.

او افزود:

این اصلا امکان پذیر نیست که ما بدون یکدیگر خوشحال شویم و من میدانم که جَوّی که آنها در زمین ایجاد میکنند فوق العاده است.

این یک فصل جدید در طول تاریخ این باشگاه است،همیشه موقعی که شما یک مربی را تغییر می دهید،فکر میکنم این لحظه ای تلخ است.ما چند بازیکن جدید جذب کردیم،و بیشتر بازیکنان باقی را حفظ خواهیم کرد،در آخر این اصلا مهم نیست که مربی تیم چه کسی بود؛این مهم نیست که بازیکنان تیم چه کسانی بودند؛این منچستر یونایتد است که از همه ی ما مهم تر است.

او ادامه داد:

هنگامی که من به این باشگاه آمدم،سریعا پیراهن این تیم را پوشیدم،این پیراهنی است که باید به پوشیدن آن مفتخر بود.من میخواهم هر آنچه را میتوانم انجام دهم تا هواداران خوشحال شوند.

مورینیو راجع به اهدافش و برنامه هایش گفت:

من برای صحبت کردن راجع به اهداف تواضع به خرج نمی دهم،من همه چیز میخواهم؛بردن بازی ها،خوب بازی کردن،گل زدن،گل نخوردن و …،من همه آنها را میخواهم.

 

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *