پیام رشفورد به بلیند بابت بازگشت به میادین
پیام رشفورد به بلیند بابت بازگشت به میادین

پیام رشفورد به بلیند بابت بازگشت به میادین

یونایتدفنز – پس از احساس سرگیجه توسط بلیند در بازی تیمش مقابل والنسیا در روز دهم دسامبر، با بررسی اسکن های انجام شده روی او ، پزشکان مشکل وی را التهاب عصله های قلب اعلام کردند.

 

هفته ی گذشته باشگاه آژاکس اعلام کرد که بلیند میتواند در بازی مقابل اوترخت در روز یکشنبه آژاکس را همراهی کند زیرا تست های پزشکی پس از درمان را به خوبی پشت سر گذاشته است.

 

پس از انتشار این خبر باشگاه آژاکس برای ابراز شادی خود از بازگشت این مدافع ملی پوش ، ویدیویی از او را به اشتراک گذاشت و کپشن :"دلمان برایت تنگ شده بود، دیلی بلیند!" را در ذیل آن قرار داد.

 

بلیند نیز با پاسخ دادن به این ویدیو و کپشن ، از پیج تیمش بابت این اقدام زیبا تشکر کرد ؛ و پس از آن مارکوس رشفورد با منشن کردن او و  قراردادن یک ایموجی قلب سرخ ،  شادی خود را نسبت به سلامتی هم تیمی سابقش ابراز کرد.

 

اریک تن هاخ ،سرمربی آژاکس، هفته ی گذشته توضیحاتی مبنی بر وضعیت جسمانی بلیند ارائه داد:

او به خوبی تحت نظر بوده و معاینات بسیار زیادی را پشت سر گذاشته است ؛ پزشکان به وی چراغ سبز نشان داده اندو. از این پس او میتواند همه کار انجام دهد. او به زودی به ترکیب باز خواهد گشت اما خیلی سخت میتوان زمان مشخصی را برای این کار تعیین کرد.

 

۰

درباره ی یاسین حسام

من، یاسین حسام، 12 ساله که رویای خدمت به تیمم رو دارم. هدف من و بقیه ی همکارام، خدمت رسانی به هوادارای عزیز فارسی زبان منچستر یونایتده.

مطلب پیشنهادی

رسمی: ادینسون کاوانی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد تمدید کرد

طبق اعلام سایت باشگاه، ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 9 =