پیام احساسی اد وودوارد به هواداران: دلتنگ شما هستیم!
پیام احساسی اد وودوارد به هواداران: دلتنگ شما هستیم!

پیام احساسی اد وودوارد به هواداران: دلتنگ شما هستیم!

یونایتد فنز – منچستر یونایتد اگر در بازی مقابل لستر بازنده نباشد می تواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا خود را قطعی کند. دیوید مویس دیشب به الدترافورد بازگشت. او در ۱۳ دیداری که به عنوان رقیب منچستر به این ورزشگاه آمده، ۹ باخت و ۴ تساوی را کسب کرده و از کسب پیروزی عاجز مانده است. 

 

وودوارد پیامی را برای تشکر از بازیکنان، کارکنان و هواداران تیم فرستاده و از آن ها تشکر کرده که در این شرایط سخت که به دلیل ویروس کرونا به وجود آمده؛ همچنان از تیم حمایت می کنند. وودوارد از طرفداران خواهش کرده که نکات ایمنی را رعایت کنند تا بتوانند زودتر از تئاتر رویاها بازی ها را تماشا کنند. او در این باره گفت:

ما امشب آخرین بازی خانگی خود در این فصل را تجربه کردیم و ۱۱ ماه پر فراز و نشیب را سپری کرده ایم. دقیقا در آگوست سال پیش بود که ما در اولین بازی خانگی خود در این فصل از چلسی در این ورزشگاه پذیرایی کردیم. آن زمان هیچکس تصور نمی کرد که با گذشت نزدیک به یک سال بازی ها همچنان ادامه داشته باشند. درست است که ما دلتنگ هوادارانمان هستیم ولی از تمام افرادی که برای برگزاری ایمن بازی ها و حفظ سلامت بازیکنان و کادرفنی تلاش می کنند؛ نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

 

وودوارد در ادامه افزود:

ما در این مدت در باشگاه کار بزرگی انجام دادیم. این تلاش شامل بازیکنان، کادرفنی، تیم پزشکی و همه کسانی که به حفظ زیبایی الدترافورد بدون تماشاگر کمک کردند؛ می شود. من می خواهیم تشکر و قدرانی کامل خودم را نسبت به این افراد اعلام کنم. اولویت اصلی ما سلامت عمومی است و همه باید به پروتکل های بهداشتی پایبند باشیم تا بتوانیم سرعت شیوع این بیماری را کمتر کنیم. نتیجه این کار چیزی جز بازگشت زودتر هوداران به استادیوم نیست. این هدف اصلی ما است زیرا هواداران سرمایه اصلی باشگاه هستند.

وودوارد در مورد تلاش های اتحادیه انگلیس گفت:

اتحادیه و ارگان های مربوطه سخت مشغول تدوین برنامه ای برای بازگشت هواداران به ورزشگاه ها هستند. البته شرط اصلی آن ها پایدار شدن شرایط و تضمین سلامت است. ما هم دوست داریم هر چه زودتر یک برنامه زمانی دریافت کنیم تا بدانیم از کی می توانیم پذیرا هوادارانمان در الدترافورد باشیم.

 

پنجره تابستانی در روز دوشنبه باز می شود و وودوارد از لزوم احتیاط برای خرید بازیکن مناسب برای باشگاه گفت:

ضرر های اقتصادی ناشی از ویروس کرونا نشان می دهد که چرا باشگاه ها باید بر روی توانایی مالی خود بیشتر تمرکز کنند. خوشبختانه باشگاه ما قرارداد های اسپانسری خوب و بلد مدتی دارد. این رویه ادامه دارد و به همین دلیل ما باید جانب احتیاط را در ماه های آینده رعایت کنیم زیرا ممکن است که باز هم از سوی ویروس کرونا خسارت ببینیم.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

تمجید فرگوسن از مدافعین کناری تیم های رقیب!

سرمربی سابق شیاطین سرخ تحت تاثیر مدافع کناری آرسنال قرار گرفته است. ۰

۳ دیدگاه

 1. بره بمیره بابا … پیام احساسیش بدرد خودش میخوره …
  بجای این کارا بازیکن تزریق کن به تیم … :-@

  ۰
 2. بابا درت و بزار هرچی میکشیم از نخریدن های تو عه ..

  ۰
 3. تو جیب مارو نزن آدم مضخرف نمیخواد واس ما پیام احساسی بفرستی.بدردنخور به جای اینکار برو بازیکن خوب بیار برای تیم.خدامیدونه اگه خونتو آتیش نزده بودن تا الان هم منتظر برونو بودیم و پشت سرهم به باشگاه لینک میشد و اصلا معلوم نبود کجای جدول بودیم الان.
  فکر کنم لازمه بازم از این حرکتا بزنن روت تا آدم شی.:-W

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =