یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پوگبا: مرا متفاوت قضاوت میکنند

پوگبا از خودش و همچنین نیمه نهایی اف ای کاپ میگوید

یونایتدفنز-پل پوگبا این ستاره 25 ساله فرانسوی خط هافبک منچستریونایتد که در این چند بازی اخیر با ثبات بیشتری به کار خود ادامه میدهد در خصوص قضاوت شدنش توسط بقیه گفت:

واقعا خنده دار است چون مرا از روی نقش یک هافبک قضاوت نمی کنند، بلکه از روی گلها و پاس گلهای من قضاوت می کنند. این حقیقت دارد.من می توانم بازی فوق العاده ای انجام دهم ولی اگر گلزنی نکنم یا پاس گل ندهم خواهند گفت بازی او معمولی یا چنین چیزی بود. اما اگر بازیکن دیگری انطور بازی کند قضاوت دیگری می کنند. شاید هم بعنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود‌.به نظرم مرا متفاوت قضاوت می کنند ولی این خوب است. این باعث پیشرفت من نیز می شود، این چالشی برای من است و من جنبه مثبت ان را می بینم. جنبه منفی ان را نمی بینم.سعی خواهم کرد گلزنی کنم و پاس گل دهم و همین و بس. هنوز هم می خواهم وظیفه خود در میانه میدان را انجام دهم‌.اگر بتوانم در حمله و دفاع به تیم کمک کنم و تفاوتها را رقم بزنم، اینکار را خواهم کرد. اگر بتوانم گلزنی کنم یا پاس گل دهم حتی بهتر هم می شود.

همچنین پوگبا در خصوص عملکرد تیم در نیمه نهایی گفت:

بودن در فینال اف ای کاپ برای ما یک هدف بود. نتیجه ای عالی و عملکردی بسیار خوب داشتیم. این عملکردی بود که به دنبال آن بودیم، همچنین ذهنیت و کار تیمی که تا آخر فصل در پی آن هستیم.این عملکرد نشان داد که ما از نظر ذهنیت قوی هستیم و میتوانیم با هم تیمی قوی باشیم. ما بیشتر اوقات این قضیه را در طول فصل مقابل تیم های بزرگ نشان دادیم، اما باید همین روند را مقابل بقیه تیم ها نیز حفظ کنیم. باید با همان ذهنیت به بازی کردن با هم ادامه دهیم.

پوگبا در مورد بازی آرسنال گفت:

این بازی بزرگی است. ما به امتیاز نیاز داریم. آنها بازی بزرگی در مقابل اتلتیکو دارند بنابراین خستگی آنها ممکن است به ما کمک کند. میدانیم که بازی سختی خواهد بود، بازی قبل در مقابل آنها نیز بسیار سخت بود. اما عملکرد تیمی بسیار خوبی داشتیم و دیوید نیز فوق العاده بود.ما به همان عملکرد و این که همه در بهترین فرم خود باشند نیاز داریم، زیرا زمانی که این اتفاق میافتد سطح تیم را ارتقا میدهد‌. ما در بازی اخیر و مقابل تیم های بزرگ عالی بوده ایم و شما باید همین عملکرد را از خود نشان دهید.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x