یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پوگبا: فتح جام جهانی بهترین خاطره ام در سال 2018 است

پل پوگبا مصاحبه ای را در مورد تیم ملی فرانسه و سال 2018 انجام داده است.

یونایتد فنز – سال 2018، سال پر و فراز و نشیبی برای پل پوگبا بود. او در بازیهای باشگاهی و زیر نظر مورینیو موفق نبود و با این مربی پرتغالی به مشکل بر خورده بود. اما در بازیهای ملی و در جام جهانی 2018 با خروس ها درخشید و موفق شد جام را بالای سر ببرد. او در همین رابطه و به مناسبت پایان سال 2018 مصاحبه ای را انجام داده است.

 

خاطره ی مورد علاقه در سال 2018:

نیاز به فکر کردن زیادی ندارد. مسلما جام جهانی، که ما آنرا به خانه بردیم.

یکی از لحظات حیاتی در جام جهانی روسیه:

 یکی از لحظاتی که من آن را حیاتی میدانم زمانی بود که همه‌ی بازیکنان با هم متحد شدیم و همگی در کنار هم در کمپ بودیم. ما آهنگ پخش میکردیم، راه میرفتیم و قدم میزدیم. ما آنجا نشسته بودیم، با تصور بردن جام جهانی. نه هر روز اما بله، در‌ روز های بین بازی. دلم برای آن لحظات تنگ میشود.

گلزنی در فینال جام جهانی:

 نمیگویم زیباترین گلم در سال ۲۰۱۸ اما خاطره انگیز ترین آنها. همیشه آن را در ذهنم خواهم داشت. دیدن مردم فرانسه که به خاطر ما جشن میگرفتند، این چیزی است که بیشترین اثر را روی من گذاشت.

پدر پل پوگبا:

من خیلی به پدرم فکر میکردم. وقتی جوان تر بودم، ما فینال جام جهانی ۱۹۹۸ را با هم تماشا کردیم. او درگذشت، فکرش در سرم بود، در حال برگرداندن جام برای او بودم، حتی اگر او دیگر آنجا نبود. من به آسمان نگاه کردم و جام را برای او آوردم.

یکی از محبوب ترین چهره های فرانسه:

من حقیقتا این قضیه را نمیدانستم، اما همیشه شنیدن چنین چیز هایی خوب است. اگر مردم تو را دوست دارند، این محرکی است برای انجام کار هایی که ما معمولا برای هوادارن، حمایت کنندگان و جوانان اطرافمان و کسانی که عاشق فوتبال هستند، انجام میدهیم. من سعی میکنم تا همیشه خودم باشم و فکر میکنم که آنها نیز این را دوست دارند. پس من به این خاطر خیلی خوشحالم.

پل پوگبا زیر نظر اوله گنار سولشر فوق العاده کار کرده و در دو بازی اخیر یکی از بهترین بازیکنان این مربی نروژی بوده است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x