یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پوگبا داخل; ماتا خارج میشود ؟ برسی ۲۴ مرد امسال مورینیو

خوزه مورینیو قرار است خانه تکانی اساسی در منچستر انجام دهد مربی تازه منچستر مشتاق است کسانی که که از زمان فنخال به ارث مانده اند را علک کرده و با ورودی های تیم 24 بازیکن را نگه دارد.

یونایتد فنز-به علت وجود بحران مصدومیت در زمان فنخال پیر مرد هلندی 33از مرد در ترکیب خود استفاده کرد.
بسیاری از بازیکن ها هنوز در تعطیلات بعد از مسابقات یورو 16 قرار دارند.
با توجه به گزارشات رسیده از پرتغال گر چه تمرینات پیش فصل با وجود اکثر بازیکن ها آغاز شده است ولی از این افرادبسیاری حذف خواهد شد.
خوزه در زمان قهرمانی با چلسی از 22 بازیکن استفاده کرد او میخواهد همین کار را امسال با منچستر تکرار کند.
میخواهیم خروجی های امسال منچستر رابرسی کنیم.
مارکوس روخو ,خوان ماتا,دالی بلیند ,باستین شواین اشتایگر ,مروان فلینی ,عدنان یانوزای,پدی مکنیر خروجی های احتمالی مورینیو هستند.
انتظار میرود مورینیو آخرین فرصت را به شاگردان جدید خود بدهد تا در تور پیش فصل ,خود را به اقای خاص اثبات کند .به طور مثال اخرین فرصت ویلسون بازی با ویگان خواهد بود او باید در این بازی خود را اثبات کند.
آقای خاص یک بار زمانی که در چلسی بود ماتا را به فروش رسانده بود بعلاوه او به احتمال زیاد دالی بلیند را برای مرکز خط دفاعی نپذیرد .
به بلاکت و وارلا قبلا گفته شده که از آنها در تیم رزرو ها استفاده شود . همه این اینها در صورتی است احتمال آمدن پوگبا به منچستر بسیار زیاد است باورود این و ترافیک در خط هافبک منچستر خوزه را وادار میکند شواین اشتایگر و مروان فلینی را از تیم کنار بگذارد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x