خانه / هیچکدام / پوگبا: بهتر است کار را در الدترافورد تمام کنیم

پوگبا: بهتر است کار را در الدترافورد تمام کنیم

پل پوگبا به هم تیمی هایش پیشنهاد میکند که بهتر است امشب در الدترافورد و در نیمه نهایی جام اتحادیه کار را تمام  کنند تا یک بازی تشریفاتی در استادیوم kcom داشته باشند.

یونایتدفنز- با اینکه ببرها بعد از یک شروع ضعیف در این فصل در قعر جدول قراردارند پوگبا میداند سفر به east riding در یورکشیر برای قرمزها میتواند سخت باشد از آنجایی که در آگوست در آنجا یک بر صفر پیروز شدند و با توجه به اینکه آن چالش سخت هنوز در ذهن ها مانده و آنها در تلاش برای رسیدن به فینال اتحادیه هستند بازیکن رکورد شکن یونایتد به دنبال پیروزی قاطعانه در بازی رفت امشب در تئاتر رویاها است. پوگبا به MUTV میگوید:

این بازی است که میخواهیم ببریم. این نیمه نهایی است و ما میخواهیم به فینال برسیم  و میخواهیم قهرمان شویم. اگر شانسی برای گرفتن جامی داریم باید از آن استفاده کنیم این بازی مهمی برای ماست و بازی برگشت سخت خواهد بود پس بهتر است کار را در بازی رفت تمام کنیم. این نیمه نهایی است و آنها مقابل یونایتد بازی میکنند پس چیزی برای از دست دادن ندارند. آنها میخواهند با تمام توانشان نتیجه بگیرند. از آنجایی که تا الان به چیزیوکه میخواستند نرسیدند آنها مربی تیم خود را نیز تغییر داده اند و میخواهند این بازی را ببرند و این بسیار برای آنها مهم است. ما بسیار خوب بازی میکنیم.اما میدانیم در فوتبال چه اتفاقاتی ممکن است بیفتد شما میروید بازی کنید و و هنه چیز ممکن است خلاف شما باشد. ما باید متمرکز باشیم و اگر بتوانیم همین سطح از فوتبال را به نمایش بگذاریم همه چیز خوب خواهد شد.

img_20170110_194014_609

پوگبا در مورد اینکه دوست دارد پیشرفت کند میگوید:

من یک برنده هستم و وقتی بازی میکنم دوست دارم ببرم. همه ی بازیهای لیگ و جام را میخواهم ببرم مگر اینکه هیچ امتیازی در فوتبال نباشد! من میخواهم اولین جامم را با یونایتد ببرم و اگر شانسی داریم باید استفاده کنیم.

پوگبا انتظار دارد که در بازی با هال سیتی به ترکیب یونایتد بازگردد پس از اینکه در بازی شنبه در مرحله سوم جام حذفی مقابل ردینگ به او استراحت داده شد. او تاکنکون ۲۶ بازی کرده است و شانس استراحت دادن به ساق هایش برای بازیکن سابق یونایتد خوب بود.

بله همیشه برای یک بازیکن خوب است که استراحت کند من روی نیمکت بودم و آماده بازی بودم. شما باید همیشه آماده باشید.من جدیدا زیاد بازی کردم و این از نظر فیزیکی خوب است. حالا باید ببینیم بازی بعد چطور پیش میرود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو:من مالیات خود را پرداخت کرده بودم

مورینیو می گوید پرونده مالیاتی وی بسته شده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *