پوگبا از ترک منچستر ناامید شده است
پوگبا از ترک منچستر ناامید شده است

پوگبا از ترک منچستر ناامید شده است

یونایتد فنز – رسانه‎های اسپانیایی ماه‎هاست گزارش میدهند، اولویت پل پوگبا در این تابستان پیوستن به رئال مادرید است و او مصر است که برای این علاقمندی، برخی کارها را انجام دهد.

 

درخواست چالش جدید پس از اینکه فصل گذشته را بهترین فصل خود خواند، نشان از این دارد که این بازیکن فرانسوی علاقمند است که الدترافورد را ترک کرده و ماجراجویی جدیدی را در جای دیگری آغاز کند.

 

منچستریونایتد در این بازی قرار نگرفته، و پوگبا در آستانه بازگشت از تعطیلات کمی از این موضوع ناراحت است.

 

چاپ یکشنبه روزنامه AS گزارش میدهد که پوگبا اکنون ناامید شده و اگر نتواند به رئال نقل مکان کند به طور جدی به یوونتوس فکر میکند.

 

 

موضع منچستریونایتد در این خصوص که هیچگونه چراغ سبزی نشان نداده است، باعث شده رئال به گزینه‎های دیگر نظیر دونی فن ده بیک ستاره آژاکس فکر کند. البته این بدان معنی نیست که رئال کاملا از این موضوع دست کشیده و ممکن است این هفته که پوگبا به باشگاه برمیگردد پیشرفت‎هایی در این خصوص حاصل شود.

 

هرچند آ اس این موضوع را ذکر نکرده اما اگر یونایتد از مذاکره با رئال پیرامون پوگبا سر باز زند، احتمالا با یوونتوس نیز چنین کاری خواهد کرد. حتی اگر آنها باب مذاکره با یوونتوس را باز کنند، بسیار تامل برانگیز خواهد بود که یووه برای یک هافبک بیش از ۱۵۰ میلیون یورو خرج کنند. حتی اگر به هزینه کردن این رقم نیز علاقه داشته باشند آیا باتوجه به خرید قریب‎الوقوع دلیخت توانایی جذب همزمان پوگبا را دارند؟

درباره ی parsasiahpoosh

مطلب پیشنهادی

یونایتد همچنان مصمم به جذب واران

منچستر یونایتد فشار روی رئال مادرید برای جذب واران را افزایش داده است.

۴ دیدگاه

 1. منچستریونایتد

  دیگه بدردمون نمیخوره اگرم بیاد حواسش ودلش با تیم نیست

 2. حداقل باید امسال بمونه.
  سال دیگه دکمشو بزنه.امسال خرید جایگزین برای پوگبا با این همه ضعف تو ترکیب کار سختیه.
  حتی اگه پوگبا نصف خودشم باشه باید بمونه

 3. ابوالفضل بواتنگ

  من که یکم به این گلیزرا و وودوارد امید وار شدم و مثل اینکه منچستر تو دفاع وسط همه گزینه ها رو از دست داده زده تو خط رومانیولی و سفت و سخت دنبالشه تنها رقیبشم پاریسه که البته دلیخت داره با یووه میبنده و بونوچی داره میره و اره رو به psg داده که دیگه دو تا دفاع وسط نمیخرن و با چند خرید دیگه عالی میشه و اگه پوگبا ببینه این جور تیمی برا فصل دیگه منچستر بسته و یووه و رعال حاضر نیستن پولشو بدن خود به خود با عشق برا منچستر بازی میکنه و حتی شاید تمدید کنه …. خدا یا به امید تو

 4. خبر مرگش …
  کارمون به کجا رسیده که این بابا لنگ دراز هم واسمون کلاس میزاره …
  آقای پوگبا ما هم زیاد دلمون نیمخواد که توی تیممون بمونی …
  رفتنت بیشتر از موندنت به تیم کمک میکنه …
  حداقل اینطوری پول بیشتری برای جذب بازیکنان به باشگاه تزریق میشه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + ده =