خانه / هیچکدام / پوچیتینو: مورینیو هنوز هم اقایی خاص است

پوچیتینو: مورینیو هنوز هم اقایی خاص است

پوچیتینو سرمربی تاتنهام در استانه رویارویی تیمش با منچستر به تمجید از اقای خاص پرداخت

یونایتدفنز – به گزارش سایت Goal تاتنهام در روز یکشنبه به مصاف تعقده خود منچستریونایتد خواهد رفت و پوچیتینو معتقد است تیمش دیداری دشوار را در الدترافورد خواهد داشت.

او به همین منظور به خبرنگاران گفت:

من علاقه زیادی به مورینیو دارم و با او رابطه بسیار خوبی دارم. او ان چنان تفاوتی با بقیه مربیان ندارد اما به دلیل خاص بودنش رسانه ها توجه بیشتری به او دارند. برای من او همیشه اقای خاص بوده است و خواهد ماند. او یکی از بهترین مربیان دنیا است و هر مربی در بدو ورود به باشگاهی جدید برای پیاده کردن ایده ها و تاتیک هایش به زمان احتیاج دارد.

josemourinho-cropped_2wtzo10573j018sb909cxdxub

انها به دلیل بازی ای که در لیگ اروپا انجام دادند یک روز کمتر از ما استراحت کرده اند، ما این برتری را در فصل گذشته نیز نسبت به انها داشته ایم. اما نباید فراموش کرد که ما در مقابل تیم بزرگی مانند منچستر بازی خواهیم کرد. تیمی که به اندازه کافی بازیکن بزرگ دارد که این مسائل برایش بی اهمیت باشد. من اطمینان دارم که بازی سخت و فسرده ای در انتظار تاتنهام باشد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *