یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پنج نکته اموزنده از بازی منچستریونایتد و دورتموند

خوزه در اولین بازی بین المللی خود با منچستر در چهار چوب مسابقات شانگهای در یک بازی یک طرفه نتیجه را به دورتموند واگذار کرد .

یونایتد فنز-اما در اینجا میخواهیم نکات این بازی را مورد برسی قرار دهیم .


1)اریک بایلی به نطر اعتماد به نفس خوبی دارد و نیاز به تلاش

Eric-Bailly

تا کنون بایلی دوبار پیراهن منچستر را به تن کرده است او امیدوار کنده نشان داد هموطن 30 ملیونی دروگبا با اعتماد به نفس در مرکزخط دفاع منچستر کنار جونز و روخو انجام وظیفه کرد .هوش بالا ,قدرت بازی خوانی او به رقبا اجازه رد وبدل کردن بیش از چند پاس را نمیدهد ولی در توپ گیری ها با غرور رفتار میکند و در خط دفاعی توپ را زیاد نگه می دارد.
بایلی که در نیمه دوم تعویض شد در تیم نا امید کننده امروز تا حد زیادی امیدوار کننده نشان داد ولی او به زمان بیشتری نیاز دارد تا کنار هم تیمی های خود کار کند خوزه میتواند او را به عنوان یک بازیکن فیکس در ترکیب خود منصوب کند


2)فیل جونز و مارکوس روخو شکست در شانسی که به آنها داده شد.

4776763

کریس اسمالینگ بعد از پیوستن به تیم اصلی پس ازاستراحت مسابقات یورو 2016 شانس اول خط دفاعی خواهد بود اما در نبود کریس به رخو و جونز فرصت داده شد.جونز با مدل موهای شبیه نصری نتوانست عملکرد موثری داشته باشد او در نیمه اول توپ را از دست داد سرعت بالایی برای جبران اشتباه نداشت اوبا میانگ توپ ربوده شده از پاهای او را به گل تبدیل کرد.
رخو هم علمکرد مناسبی نداشت تا جونز شانس حضور به عنوان بازیکن جایگزین را در فصل آینده بدست آورد.
بازی در دفاع چپ دلخاه رخو است اما رخو هم روی گل سوم اشتباه داشت او نتوانست سد راه کاسترول شود .حال این سوال مطرح میشود آیا مورینیو نیازی به این دو ندارد؟


3)ممفیس مهاجم میتواند باشد؟

4832202
ورود خوزه در منچستر باعث تحول در جایگاه ممفیس شد .دو گل و ایجاد12 شانس گلزنی  عملکرد جوان هلندی در 29 بازی فصل گذشته بود .او با 20 ملیون فصل گذشته به منچستر آمد.

واضح است او مستعد است اما نیاز به تمرین بیشتر دارد .ممفیس بازی در وینگر چپ در بازی مقابل ویگان انجام وظیفه کرد . اما در نیمه اول بازی امشب او در سیستم 1_3_2_4خوزه به عنوان مهاجم انجام وظیفه کرد .اما تلاش زیاد برای نگه داشتن توپ عیب بزرگ وی بود . تا سرانجام نیمه دوم جای خود را به راشفورد داد با توجه به عملکرد امروز ممفیس احتمالا فرصت بیشتر به او داده خواهد شد.

4)خوان ماتا معمای تاکنیکی مورینیو

4832221

ورود مورینیو در منچستر یک عذاب بزرگ برای ماتا بود او زمانی که در چلسی بود توسط مورینیو به فروش رسید اصرار مورینیو برای استفاده از یک سیستم خاص و محدود با علاقه ماتا به آزاد بازی کردن و حرکت راحت به جلو عقب متضاد است .اما او امشب او در نقش هافبک تهاجمی انجام وظیفه کرد .او زوج مخیتاریان در سمت چپ یونایتد بود .و نقش موثری در گل منچستر داشت .اما او دیگر نقش خلاقانه خود را در این بازی ازدست داده بود طرفداران منچستر معتقد هستند شاید او از این نقش محدودش زده شود

5)مورینیو چیز های زیادی از تیم متزلزل خود اموخت

4832220

اعتراضات شدید وپر سر و صدا در اکثر مواردتشبیه کردن بازی به سبک خسته کنده فنخال نکات منفی امشب بود .
فنخال با بیهوده نگه داشتن توپ صرفا به خاطر هدر نرفتن توپ حوصله طرفداران خود را سر میبرد .در بازی دوم منچستر با خوزه جز شاوکه در خط دفاعی فعال بود بقیه منچستر انرژی کافی نداشتند. اما واضح است تیم در حال پشرفت است .مورینیو که به دفاع اتوبوسی در بازی های بزرگ معروف است کار زیادی برای ترمیم دفاع خود در سه هفته مانده به آغاز کار در لیگ برتر دارد.
منبع مقاله: squawka

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x