پل پوگبا: ما می خواهیم برنده باشیم؛ من برای موفقیت به اینجا آمده ام

مصاحبه هافبک شیاطین سرخ، پل پوگبا، را می تواند در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – بازیکن فرانسوی منچستریونایتد در رابطه با شخصیت بازیکنان تیم گفت:

هدف راشفورد فوتبال تک ضرب بود. زیبا بود. این همان چیزی است که ما هستیم، کیفیت انجام این کار را داریم و باید از ابتدا این کار را انجام دهیم.

مهم ترین چیز این است که ما واکنش خوبی نشان می دهیم، اگر چه می دانیم که می توانیم خیلی بهتر عمل کنیم ، اما در نهایت برنده بازی ها هستیم و شخصیت فوق العاده ای نشان می دهیم.

پوگبا در مورد منچستریونایتد در بازی های خارج از خانه هر بار که عقب می افتد و درنهایت برنده می شود، اظهار داشت:

من نمی دانم، شاید ما دوست داریم یک گل دریافت کنیم، من نمی دانم چیست. ما باید این مسئله را حل کنیم اما در پایان خوب شد و این مهم ترین چیز است.

وی پیرامون اعتماد به نفس خود بیان کرد:

من اعتماد به نفس خوبی دارم، خودم را احساس می کنم ، مثل این که بیشتر در پاهایم قرار دارم و از نظر جسمی احساس بهتری دارم. خوب است، می دانید، فقط برای بازگشت به تیم و به ثمر رساندن این گل برای کمک به تیم در بازگشت به بازی، برای تیم بسیار مهم است. من از این بابت بسیار خوشحالم.

هافبک ۲۷ ساله درباره گل های مسابقه با وستهم گفت:

گلی که دین هندرسون خورد عجیب بود. ما نمی دانستیم که آفساید است یا نه، اما ما فقط به دنبال آن بودیم. من فقط به دنبالش رفتم ، دیدم برونو توپ را در اختیار داشت و من آزاد بودم. من در نیمه یک شوت به دروازه زدم که خوب پیش نرفت، اما بار دوم وارد دروازه شد و من واقعاً از این موضوع خوشحال هستم.

او در مورد مصدومیتش اظهار داشت:

من یک مصدومیت داشتم، یک مصدومیت طولانی مدت داشتم، برگشتم، این برای من عجیب بود. من از نظر بدنی آماده نبودم. از لحاظ جسمی احساس ضعف کردم. می دانید، بازی در ۹۰ دقیقه و حمل با بازی ها، بسیار متفاوت است.

پل پوگبا در نهایت راجع به کنترل بازی خودش گفت:

من ریتم بازی خود را به خوبی پیدا می کنم. من امروز احساس خیلی بهتری دارم. احساس می کردم می توانم دوباره شروع کنم بازی را کنترل کنم و توپ را بدست آورم. این همان چیزی است که خودم دوست دارم. این همان چیزی است که فکر می کنم برای تیم خوب است. من بازیکن یک تیم هستم.

شما می دانید تا زمانی که تیم برنده شود، این مهم ترین چیز است. من خودم را به خوبی پیدا می کنم و می خواهیم برنده شویم. به همین دلیل من به اینجا آمدم و به همین دلیل می خواهم موفق باشم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

  1. نباید مفت از دستش داد امسال قرارداش تموم میشه باید تمدید کنیم😙

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =