پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / پل پوگبا: خواهان بازی در کنار نیمار هستم

پل پوگبا: خواهان بازی در کنار نیمار هستم

ستاره ی فرانسوی شیاطین سرخ از علاقه ی خود به نیمار و فوتبال برزیل سخن گفت.

یونایتد فنز – در این چند هفته ی اخیر آینده ی پل پوگبا و نیمار برای فصل بعد نامشخص شده است و بعضی از نشریات از جدایی این دو سوپر استار از تیمهای خود سخن گفته اند. پل پوگبا که در چند بازی اخیر به یک نیمکت نشین در منچستریونایتد تبدیل شده و نیماری که گفته میشود از حضور در پاریس سن ژرمن رضایت ندارد.

با توجه به این شرایط حدس و گمان هایی که در مورد این دو بازیکن میزنند بی علت نیست. این دو بازیکن به احتمال فراوان در تیمهای خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فیکس خواهند بود. حال پل پوگبا در مورد نیمار و فوتبال دوست داشتنی برزیلی مصاحبه ای را انجام داده است.

پوگبا در این مورد به TyC Sports گفت:

” او (نیمار) تعریفی درست از لذت بردن از بازی در زمین فوتبال است. من میدانم که برای برزیل فوتبال همه چیز است؛ زندگی است. همه در برزیل فوتبال بازی میکنند. وقتی من نیمار را در زمین فوتبال می بینم و می بینم که از فوتبال بازی کردن خود همراه با تکنیک و چابکی خود لذت می برد … واقعا عاشق این هستم که او فوتبال بازی کند. “

پوگبا همچنین در مورد نیمار افزود:

” استایل او متفاوت است. او سبک بازی خود را دارد؛ وقتی در جای جای جهان از نیمار صحبت میکنید، همه میدانند او چه کسی است و چه کاری انجام میدهد. برای من، افتخار خواهد بود که روزی با او در یک تیم همبازی شوم. “

هر چند که آنها با تیم هایشان در اروپا موفق نبودند و در یک شانزدهم لیگ قهرمان اروپا حذف شدند اما همچنان رئال مادرید وضعیت این دو ابر فوتبالیست جهان را زیر نظر دارد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *