یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پل پوگبا باید یک بار برای همیشه این مباحثه را تمام کند

بازیکن منچستریونایتد پل پوگبا نیاز دارد تا بعد از دو نمایش کاملا متفاوت در هشت روز،ثبات بیشتری از خود نشان دهد.

یونایتدفنز-ژوزه مورینیو بار دیگر شکست خورد.این بار نیز مانند بازی در سلهرست پارک،هنگامی که تیمش به یک گل برای تساوی نیاز داشت،کاری از دستش بر نمی آمد.وقتی مارکوس راشفورد به بازی آمد منچستر شش مهاجم داشت و این درحالیست که هیچ دفاع چپ ملموسی در بازی نبود.
در آن لحظه منچستر از تیمی یک بر صفر عقب بود که 12 امتیاز تا منطقه بی خطر فاصله داشت،15 بازی خارج از خانه را در لیگ برتر واگذار کرده بود و تنها26 گل در این فصل به ثمر رسانده بود.
پل پوگبا نمی توانست رهبر یک بازگشت دیگر باشد،چراکه باید ادامه یکی از بدترین نمایشهایش در لباس قرمزها را از روی نیمکت دنبال می کرد.
تنها هشت روز پس از بازگشت شکوهمندش در دربی منچستر اکنون از ترس احماقانه ترین اخراج تاریخ نمی توانست از جایش تکان بخورد.چیزی که در سرش می گذشت پس از اینکه سانتر الکسیس را در نیمه اول با دست زد،سوال همگی ماست.پوگبا پس از این کارت لبخند تلخی زد تا تکمیل کننده نمایش عجیبش باشد و به این واقعیت دامن زد که او و یونایتد باید به این نقطه برسند که به برد در بازیهایی در این سطح نیاز دارند.
این موقعیت تنها باری بود که ترکیب او و الکسیس سانچز شکل گرفت،ترکیبی که در قلب پیروزی در دربی بود،و درنهایت هیچ اتفاقی برای پوگبا نیافتد در حالی که او در ترکیب مورد علاقه اش حضور داشت.این گونه بنظر می رسید که مورینیو تحت تأثیر پیروزی در دربی بار دیگر ترکیب دلخواه پوگبا را در مقابل قعرنشینان بکار گرفته.
بار دیگر با حضور ماتیچ و هررا آزادی عمل به پوگبا داده شده بود اما او نتوانست از سد خط هافبکی در هم عبور کند و منچستر لحظه به لحظه باریکتر می شد.این بازیکن 25 ساله همه چیز را امتحان کرد.به سمت بال چپ رفت،بازی را آرام کرد،دریپل های عجیب زد و حتی چند تکل عجیب و قریب.انگار هیچ راه حلی نبود و چند تن از تماشاچیان از پشت به او می گفتند:توپ را پاس بده و از روی سکو از او شکوه می کردند.
پس هنگامی که هموطنش قبل از اینکه یک ساعت از بازی گذشته بود وارد زمین شد هیچکس سوپرایز نشد.پوگبا که عادت داشت وقتی تیمش می بازد اشک بریزد این بار نیز این خبر را برنتافد.از کنار مورینیو بدونه تماس چشمی عبور کرد و سپس باند روی دستش را پاره کرد و روی نیمکت نشست تا دستیار مو به او بطری نوشیدنی را بدهد.مورینیو که یک بار از او دفاع کرده بود قصد نداشت این بار نیز دست از حمایت بردارد.
او گفت:

“پل یک کارت زرد داشت و مراقب بود تا کارت دوم را نگیرد اما در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و من واکنش نشان دادم.بازی پل پیچیده بود مثل بسیاری دیگر همیشه یک اشاره بیشتر.”

مشکل پوگبا بازتاب مشکل یونایتد است.هربار که بنظر می رسد یک گام به جلو رفته اند بصورت غیرقابل پیشبینی دو گام به عقب رفته اند.وقتی پوگبا بد بازی میکند یونایتد نیز بد بازی میکند و نتیجه دروغ نمی گوید.
در باخت یونایتد برابر اسپرز،بریستول،نیوکاسل و سویا پوگبا نمایش ضعیفی داشت.این چیزی است که نمایشش برابر سیتی را ویژه کرده،او به تیمش کمک کرد تا از باخت پیروزی بسازد.آن امتیاز به لطف پوگبا بود اما او نیاز دارد تا انگیزه و پشتکارش را در همه بازی ها به نمایش بگذارد که متأسفانه هنوز کلید این قفل پیدا نشده است.
تیری هانری بعد از بازی وست بروم افشا کرد که در گفتگو با او از او پرسیده که آیا می تواند نمایش برابر سیتی را در همه بازی ها تکرار کند و پاسخ او نه بوده است.

اولویت یونایتد خرید جایگزین برای مایکل کریک است تا بتوانند به پوگبا کمک کنند.اگر سال دیگر دوباره ما در چنین موقعیتی باشیم و در مورد فرم و جایگاهش بحث کنیم باید دید که این بار او در اوج خواهد بود یا خیر.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x