پل پوگبا: این فصل باید یک جام قهرمانی ببریم!

پوگبا می گوید منچستر یونایتد در این فصل باید حداقل یک جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

یونایتد فنز – اوله گنار سولشر چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود که عملکرد منچستر یونایتد زیر نظر او نباید با بردن یا نبردن جام قهرمانی قضاوت شود درحالی که این قضیه وسواس بیش از حدی برای بعضی مربیان شده است.

اما پل پوگبا، که قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ را با تیم ملی فرانسه در کارنامه دارد نظر دیگری دارد مبنی بر اینکه یونایتد این فصل را باید با کسب جام قهرمانی به پایان رساند.

یونایتد هم اکنون در نیمه نهایی لیگ اروپا باید به مصاف آ.اس.رم برود، در حالی که آخرین بار در سال ۲۰۱۶ و زیر نظر مورینیو موفق به کسب قهرمانی در این رقابت های شده است.

پوگبا در مصاحبه با Sky Sports گفت:

” من به شخصه بسیار دلم برای قهرمانی تنگ شده است و احساس می کنم که یک چیزی را گم کرده ام. ما باید یک چیزی ببریم. من فقط می خواهم که یک چیزی ببرم؛ من دوست ندارم که بازی کنم و نبرم. من بازنده بدی هستم. همیشه هم بازنده بدی باقی می مانم. به همین دلیل هر بار که بازی می کنم می خواهم که پیروز شوم. به نظرم ما خیلی بدجور و زیاد قهرمانی را می خواهیم. فکر می کنم که ما به هدفمان نزدیک و نزدیک تر می شویم. به نظر من که پیشرفت های خوبی داشته ایم. “

” وقتی حرف از پیشرفت میزنم منظورم این است که این باشگاه اهداف بسیار بزرگی دارد که ما می خواهیم به آنها برسیم و به این منظور باید پیروز شویم، قهرمان شویم و جام هایی را بالای سر ببریم. این چیزی است که ما می خواهیم و رسیدن به آن قدم بزرگی خواهد بود. ”

” خوشحالم که در این جایگاه هستیم و به قهرمانی نزدیکیم. ما هنوز در لیگ اروپا هستیم و هنوز هدفی داریم که به خاطر آن بازی کنیم. ”

” هنوز لیگ را هم داریم. تا زمانی که منچسترسیتی جام را بالای سر نبرده باشد ما به تلاش ادامه خواهیم داد. ”

” هنوز این شانس را داریم که امسال یک قهرمانی ببریم، پس چرا که نه؟ “

درباره ی محمد میرزاده

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: خلاصه دیدار منچستریونایتد و برنتفورد

سومین بازی شیاطین سرخ در پیش فصل ۲۰۲۱/۲۲ با تساوی به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =