پل اسکولز به انتقاد از فرد و مکتومنی می پردازد

پل اسکولز از زوج هافبک منچستریونایتد فرد و اسکات مک تومینی به دلیل عدم کیفیت و مبارزه در جریان شکست خود از آرسنال، انتقاد کرد.

 

یونایتدفنز–در جریان شکست ۱_۰ منچستر یونایتد مقابل آرسنال، آن ها در بسیاری از نقاط ناامید کنندانه ظاهر شدند و برای چهارمین بار در این فصل شیاطین سرخ در خانه موفق به پیروزی نشدند.

فرد پس از یک ساعت به بیرون آمد و مک تومنی مورد انتقاد بسیازی از هواداران قرار گرفت. این دو موفق به کنار آمدن با پرس آرسنال نشدند زیرا تصمیم اوله گنار سولشر مبنی بر استفاده از خط هافبک الماس نتیجه معکوس داد. اسکولز نسبت به عملکرد کل تیم انتقاد داشت اما معتقد بود این دو عملکرد بسیار بدی داشتند.

شما باید آرسنال را تحسین کنید، آن ها بسیارخوب بودند اما از طرف دیگر باید انتظار بیشتر از یونایتد و دو بازیکن خط میانی داشته باشید.

بین دو نیمه گفتم اگر می خواهید بهترین بازی خود را ارائه دهید توپ را به بازیکنان خلاق تر واگذار کنید که توانایی گل زدن دارند، دو بازیکن خط میانی باید نوعی قدرت حفظ توپ و نوعی کنترل روی توپ داشته باشند. اما آن دو نفر فاقد این کیفیت بودند. آن ها به عنوان بازیکان خط دفاع بازی می کردند نه میانه میدان.

اسکولز همچنین عزم یونایتد برای بازگشت به مسابقه بعد از پنالتی اوبامیانگ را زیر سوال برد.

کمبود نبرد، کمبود روحیه، کمبود عزم راسخ برای ورود به محوطه برای ایجاد موقعیت هایی که شما در ده دقیقه پایانی انتظار دارید وجود داشت.

ایده های آنها تمام شد و فقط دو شوت در چارچوب داشتند که یکی از آنها ضربه پای راست ماتیچ بود. بعد از ظهر ناامیدکننده ای است اما آنها مجبورند برگردند.

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

۲ دیدگاه

  1. گیگزی رو دیشب دستگیر کردند

    ۰
  2. مسئولان شبکه ورزش با درایتشون تصمیم دارند فردا بازی زنیت رو پخش کنند و بازی ما پخش نمیشه
    ضمنا سردار بازی نمیکنه پس به چه دلیلی میخان بازی زنیت رو پخش کنند معلوم نیست?

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =