یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

پلیس به کمک ایبرا آمد / رسانه ها دست از سر زلاتان بر نمیدارند

اتفاقی جالب برای ایبرا در هتل لاوری افتاد ...

یونایتد فنز – به گزارش منچستر ایوینینگ نیوز ، بعد از اینکه هواداران و تصویربرداران پر سر و صدا زلاتان را به ستوه اوردند ، پلیس به هتل اقامت زلاتان فراخوانده شد . مهاجم تیم منچستر یونایتد در حال حاضر در هتل رادیسون بلو در مرکز شهر اقامت دارد . بعد از اینکه کارکنان هتل لوکس محل اقامت زلاتان از دست تصویربرداران و هواداران به وحشت افتادند، پلیس را به هتل فراخواندند .

مهاجم سوئدی جدید یونایتد در حال حاضر در هتل پنج ستاره ی رادیسون بلو در مرکز شهر منچستر اقامت دارد . ستاره ی ۲۶ میلیون پوندی یونایتد و همسرش هلنا سگر در هتل لووری اقامت داشتند اما متوجه شدیم که ان ها روز چهارشنبه به هتل رادیسون بلو رفته اند . به هر حال، هواداران و رسانه ها او را که داشت غروب پنج شنبه را در بیرون هتل میگذراند ،دیدند . پلیس ویژه ی شهر منچستر گزارش داد که به خاطر اذیت شدن کارکنان هتل و بعضی مهمانان ویژه ی هتل بعد از ساعت ۱۰ صبح، به این هتل فراخوانده شدند .

JS95902196

پلیس هم به سرعت به هتل رسید و توصیه هایی را به کارکنان ارائه کرد.همچنین افسران پلیس به عکاسان سمج بیرون هتل نیز هشدار داد . همچنین یک هوادار دیوانه ی زلاتان نیز تلاش میکرد که بتواند به همراه زلاتان سوار آسانسور شود . قبل از ورود افسران پلیس عکس هایی از زلاتان گرفته شده بود که در ان عکس ها به خاطر اولین تمرینش با یونایتد حالتی غرور امیز به خود گرفته بود .

ابراهیموویچ بعد از یک دوره استراحت اضافی به خاطر مسابقات یورو،به هم تیمی هایش ملحق شده است . مهاجم ۳۴ ساله روز پنج شنبه با هم تیمی هایش تمرین کرد و او داشت به همراه مورینیو ،تمرین افزایش سرعت و گام برداری را انجام میداد . در اوایل ورود زلاتان به منچستر عکس هایی از او و سگر، که دو فرزند نیز دارند منتشر شد که داشتند از هتل لووری نقل مکان میکردند. سپس عکس هتیی از این زوج در هتل رادیسون بلو منتشر شد. هر دو هتل پنج ستاره هستند و هتل لووری هتل رسمی و سنتی شیاطین سرخ محسوب میشود .

JS95902203

هواداران و عکاسان بیرون هر دو هتل بوده اند تا بتوانند از معبود خودشان عکس بگیرند و او را ببینند . این مهاجم سوئدی میتواند اولین بازی اش برای شیاطین سرخ را مقابل گالاتاسرای انجام دهد . یونایتد قرار است شنبه در کشور زلاتان و در شهر گوتنبرگ و استادیوم یولوی به مصاف گالاتاسرای برود .

JS95902211

مترجم: سید محمد حسینی

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x