خانه / نقل و انتقالات / پلگری همچنان زیر نظر منچستریونایتد؛ ایجنت او در انگلیس حضور دارد

پلگری همچنان زیر نظر منچستریونایتد؛ ایجنت او در انگلیس حضور دارد

روزنامه ی ایتالیایی ادعا کرد مهاجم جوان جنوا زیر نظر باشگاه منچستریونایتد قرار دارد.

یونایتد فنز – تمام این شایعات از دسامبر ۲۰۱۶ شروع شد، زمانی که جنوا مهاجم خود را که تنها ۱۵ سال و نه ماه و شش روز داشت در ترکیب قرار داد تا پلگری به جوان ترین بازیکن سری آ تبدیل شود. در همان زمان روزنامه های ایتالیایی ادعا کردند که منچستریونایتد و چلسی پیشرفت پلگری را زیر نظر دارند.

۴ ماه بعد و زمانی که پلگری ۱۶ ساله قراردادی حرفه ای و تا سال ۲۰۱۹ با جنوا امضا کرد و حجم شایعات اطراف او کمتر شد. و این بار به دلیل به ثمر رساندن دو گل برابر لاتزیو بار دیگر نامش بر سر زبانها افتاد. به گزارش Gazzetta dello Sport در روز سه شنبه، با این درخشش پلگری تیمهای اینتر میلان، یوونتوس و آث میلان به جمع مشتریان وی اضافه شده اند و باید برای جذب او با دو تیم منچستریونایتد و چلسی نیز رقابت کنند.

البته! از منچستریونایتد می توان به عنوان یکی از مشتریان پیترو پلگری نام برد اما حضور ایجنت وی در انگلیس دلیل چندانی به این قضیه ندارد. این بدین معنا نیست که این ایجنت در مورد پلگری با منچستریونایتد صحبت کرده یا اصلا مشخص نیست که وی به دیدار نمایندگان منچستر رفته یا خیر.

به هر حال باید صبر کرد و دید ماجرای این بازیکن جوان به کجا می رسد. البته اگر بار ها و بار ها از سوی روزنامه ها و منابع دیگر به منچستریونایتد لینک شد نباید تعجب کرد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *