دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پله,مسی,مارادونا بهترین های تاریخ هستند

پله,مسی,مارادونا بهترین های تاریخ هستند

مربی منچستر یونایتد خوزه مورینیو معتقد است بهترین بازیکن دنیا پله,مارادونا ,مسی هستند و به صورت ظاهر هم از هموطن خود حمایت نکرد .

یونایتد فنز-مورینو به میرور گفت:

“برای من سه بازیکن برتر تاریخ مسی,پله و مارادونا هستند .”

استدلال ها برای اینکه چه کسی بهترین بازیکن تاریخ است متفاوت است .اما نظر خوزه تعجب آور بود زیرا رونالدو نه تنها هم وطن خوزه است بلکه سه سال در رئال شاگرد وی بوده است.
نظر مورینیو در زمان مربیگری در رئال:

“او بهترین بازیکن دنیا است .من بازی مارادونارا از نزدیک دیده ام بازی های پله نتوانستم تماشا کنم ولی کریستیانو شگفت انگیز است .این مرد بهترین است.”

مورینیو بعد از ترک رئال به چلسی پیوست و حال سر مربی منچستر است اما رونالدو دوبار در این سال ها قهرمان چمپیوز لیگ و یک بار قهرمان یورو شده است حال باید دید مسی واقعا بهترین است یا خوزه اشتباه میکند.
در زمان حضور خوزه در رئال مشکلاتی بین این دو بوده است حتی رونالدو در آن مقطع به ترک رئال فکر میکرد .رونالدو در ان زمان معتقد بود اعتبار خود را از دست داده است حتی او به بازگشت به منچستر می اندیشید .
شاید مورینیو نظر قلبی خود را بیان کرده است شایدهم به خاطر تحت فشار قرار دادن رونالدو این صحبت ها به زبان اورد .هیچ چیز دور از ذهن نیست تنها کسی که دقیقا میداند درون ذهن مورینیو چه میگذرد خود مورینیو است .

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *