پشیمانی ورمیل از ترک زود هنگام منچستریونایتد
پشیمانی ورمیل از ترک زود هنگام منچستریونایتد

پشیمانی ورمیل از ترک زود هنگام منچستریونایتد

یونایتد فنز – مارنیک ورمیل به همراه برادرش لورن، به تیم تس اسپور بلژیک منتقل شده است. این مدافع راست یک دهه بعد از ترک استاندارد لیژ برای بازی در منچستریونایتد مجددا به بلژیک بازگشت.

 

او در ابتدا به عنوان یک نوجوان به آکادمی شیاطین سرخ پیوست، اما نتوانست جایگاه خود را در تیم اول بدست آورد.

 

بعد از اینکه لوئیس فن خال، سرمربی آن زمان یونایتد گفت او امکان حضور در باشگاه انگلیسی را ندارد، مارنیک شیاطین سرخ را به مقصد شفیلد ونزدی ترک کرد. مارنیک درباره دوران حضور در منچستر و همچنین نقش اسطوره یونایتد، ریو فردیناند در انتقالش به شفیلد ونزدی صحبت کرد.

 

مارنیک گفت: 

من چیزهای زیادی آموختم، و اگر این کار را نکرده بودم، بسیار پشیمان می شدم. یونایتد باشگاهی بود که من همیشه طرفدار آن بودم. تنها چیزی که درمورد آن پشیمانم این است که خیلی زود اولدترافورد را ترک کردم. فکر می‌کردم به سنی رسیده ام که باید بازی کنم.

 

لوئیس فن خال صادقانه به من گفت که نمی تواند آن دقایق بازی را در اختیار من قرار دهد. قرار بود به لوکرین بپیوندم اما در راه سفر به بلژیک پیامی در ماشین دریافت کردم که خبر منتفی شدن آن انتقال را به من دادند.

 

ناگهان دیگر چیزی برایم باقی نمانده بودم. دو روز بعد، ریو فردیناند به من کمک کرد تا به شفیلد ونزدی بروم.

منچستریونایتد در ابتدای فصل ۲۰۱۵/۱۶ با مصدومیت مهره های خط دفاع خود دست و پنجه نرم می کرد و مارنیک اکنون بر این عقیده است که می توانست آن زمان فرصتی برای اثبات خود داشته باشد.

 

او می گوید:

 اما اگر در منچستر می ماندم، می توانستم فرصتی برای بازی پیدا کنم. آنها در آن فصل آسیب دیدگی های زیادی داشتند، تمام بازیکنانی که هم پست من بودند. شما باید خوش شانس هم باشید. چند سال قبل، سر الکس فرگوسن قول داده بود که مرا به تور پیش فصل ببرد و به من فرصت دهد. 

 

اما ناگهان وی بازنشستگی خود را اعلام کرد و دیوید مویس، جانشین او فقط پانزده بازیکن را با خود به تور برد. اما نمی خواهم شکایت کنم، چون دوران خوبی را پشت سر گذاشتم. فقط با مصدومیت و مربیانی که داشتم بد شانس بودم.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

فردیناند رویای خرید کاپیتان آستون ویلا را دارد!

ریو فردیناند از تحسین کنندگان کاپیتان انگلیسی آستون ویلا میباشد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نه =