خانه / هیچکدام / پست هفتگی خوان ماتا

پست هفتگی خوان ماتا

ماتا از مصدومیت خود اخبار جدیدی ارائه کرد و از اهدافش در انتهای این فصل رونمایی کرد.

 

یونایتد فنز- خوان ماتا، هافبک محبوب باشگاه منچستریونایتد، در جدیدترین پست هفتگی خود نوشت:

می دانم که در حال حاضر پس از شکست مقابل تاتنهام خلق و خویتان تنگ است. ما هم همینطور هستیم. ولی باید به یاد داشته باشیم که چند روز هیجان انگیز در پیش رو داریم و من امیدوارم که در پایان فصل بتوانیم بگوییم که در مجموع فصل خوبی برای ما بود.

در پایان هفته گذشته ما به استادیومی سفر کردیم که با فوتبال خداحافظی می کرد. آن دیدار، آخرین بازی لیگ برتری در وایت هارت لین بود. طبیعتا خیلی بهتر می شد اگر پیروز می شدیم و می توانستیم بگوییم که ما آخرین تیمی بودیم که در آن استادیوم‌ پیروز شد، ولی نتوانستیم.

آنها همیشه حریف سرسخت و قدرتمندی هستند، و البته همچنین می خواستند که آخرین بازی خانگی خود را پیروز شوند. حداقل این باعث افتخار بود که آن دیدار خداحافظی را برگزار کردیم، و من خوشحالم که در یک بازی سخت دیگر پس از ریکاوری خود احساس فیزیکی خوبی دارم.

این هافبک اسپانیایی، در ادامه، راجع به بازی مهمی که یونایتد پیشرو دارد، توضیح داد:

حالا زمان این است که دو بازی خوب دیگر انجام دهیم تا لیگ را تمام کنیم و در بهترین فرم ممکن راهی فینال لیگ اروپا شویم. درست است که در دو ماه اخیر تقویم شلوغی داشتیم، ولی باید حالا سخت تلاش کنیم تا سه بازی باقیمانده را پیروز شویم. واقعا همین را می خواهیم.

 

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *