خانه / نقل و انتقالات / پست هافبک اولویت مورینیو برای جذب بازیکن

پست هافبک اولویت مورینیو برای جذب بازیکن

از حالا تا تابستان پیش رو مسئولان منچستریونایتد فرصت بررسی گزینه های موجود و جذب یک هافبک کلاس جهانی را دارند که گفته میشود اولویت نقل و انتقالاتی مورینیو در تابستان است.

یونایتد فنز- جذب الکسیس سانچز برنامه های نقل و انتقالاتی کوتاه مدت منچستریونایتد را تقریبا به سرانجام رسانده است و به گزارش Independent حالا جذب یک هافبک میانی در اولویت است. با اینکه انتظار میرفت سانچز به منچسترسیتی برود، اما شیاطین سرخ یک وینگر، یک مهاجم و یک ستاره میخواستند که سانچز تمام این ویژگی ها را دارد و به مورینیو اجازه میدهد ترکیب های تهاجمی گوناگونی برای بازی در نظر بگیرد.

منچستریونایتد هنوز خواهان جذب مسوت اوزیل است که قراردادش با آرسنال در تابستان به پایان خواهد رسید اما به نظر میرسد او دنبال دستمزد هفتگی بالای ۳۰۰ هزار پوند خواهد بود!

خرید اصلی در پست هافبک صورت خواهد گرفت، جایی که مورینیو به دنبال افزودن یک بازیکن به گزینه های خود در این ناحیه از زمین و همچنین پیدا کردن یک جانشین طولانی مدت برای کریک است. ژان سری از نیس هدف اصلی شیاطین سرخ و فرد از شاختار دونتسک که هدف سیتیزن ها است نیز مورد توجه شیاطین سرخ قرار دارد.

منچستریونایتد همچنین امیدوار به انجام انتقال کارلوس سولر از والنسیا و جولیان وایگل از دورتموند است. پیوستن سانچز به این معنی است که دیگر شیاطین سرخ به دنبال جذب پولیشیچ حداقل در فصول آتی نخواهند بود. جدایی احتمالی فلینی نیز میتواند بر روی خرید های شیاطین سرخ تاثیر گذار باشد. قرارداد فلینی در پایان فصل به اتمام میرسد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *