دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / پریشیچ جانشینی برای مارسیال

پریشیچ جانشینی برای مارسیال

این روزها خبرهای زیادی مبنی بر خروج مارسیال از اولدترافورد به گوش می رسد و شایعات به اوج خود رسیده است.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد بار دیگر علاقه خود را به این وینگر کروات مطرح نموده است. مورینیو در تابستال سال گذشته وی را مورد هدف قرار داده بود اما پریشیچ با باشگاه ایتالیایی قراردادی جدید به امضا رساند.

براساس ادعای Mirror پس از تصمیم مارسیال به ترک یونایتد این ماجرا دوباره شدت گرفته است. این جوان ۲۲ ساله جواز خروج خود را از مربی دریافت نموده و ایجنت او به دنبال مکانی مناسب جهت انتقال می باشد، که البته پیشنهاداتی کمتر از ۷۰ میلیون پوند پذیرفته نخواهد بود.

بر اساس گزارشات رسیده شیاطین سرخ قصد دارند تا قبل از خروج مارسیال برای وی جایگزینی تهیه کنند و  بدین ترتیب بر آنند تا پریسیچ را به انگلستان فراخوانند که البته چنین به نظر می رسد که انتقال وی پس از درخشش در جام جهانی، نسبت به سال گذشته چیزی در حدود ۲۰ میلیون پوند بیشتر هزینه در بر خواهد داشت و رقمی معادل ۶۰ میلیون قیمت گذاری می شود.

از طرفی بر اساس اظهارات Telegraph پیوستن الکس ساندرو به منچسر یونایتد تقریبا منتفی می باشد و رئیس نیز در این مورد اعلام نموده است که دیگر نمی توان در این باره زمان را هدر داد. اشلی یانگ و لوک شاو که جزو گزینه های موجود برای پست دفاع چپ می باشند همواره در تلاش بوده اند تا جایگاه خود را در ترکیب اصلی به دست آورند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *