چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / پریرا: از مورینیو بابت فرصتی که به من داد تشکر میکنم

پریرا: از مورینیو بابت فرصتی که به من داد تشکر میکنم

دروازه بان جوان پرتغالی اولین بازی اش برای تیم اصلی را مقابل ویگان انجام داد.

یونایتد فنز- این دروازه بان پرتقالی در دقیقه ی ۸۰ بازی با ویگان جایگزین رومرو شد و اولین بازی اش را برای تیم اصلی منچستریونایتد انجام داد. این بازیکن ۲۰ ساله نیمی از فصل را به طور قرضی در باشگاه بلنسس پرتقال گذراند، حالا او میگوید که از اولین تجربه اش در تیم اصلی بسیار لذت برده است و امیدوار است که این شروعی برای او در الدترافورد باشد. او در مصاحبه با MUTV گفت:

من و خانواده ام بسیار خوشحالیم. آنها از تلوزیون بازی مرا تماشا میکردند. من پیش از این با آنها از طریق تلفن صحبت کردم، آنها به من تبریک گفتند و همه ی ما بسیار خوشحالیم. من میخواهم از سرمربی به خاطر فرصتی که برای بازی در الدترافورد به من داد تشکر کنم چرا که این موضوع برای من اهمیت بسیار بالایی دارد.
این فقط بخش کوچکی از دوران حرفه ای من است. من میخواهم بازی های زیادی برای این باشگاه انجام دهم. این روند قدم به قدم طی میشود و من روی تمرین و تلاش کردن تمرکز میکنم تا ببینیم که چه میشود.

مورینیو جمعه تایید کرد که پریرا مقابل ویگان در روی نیمکت حاضر خواهد بود، ولی تعویض دروازه بان بسیار نادر است و از این رو این جوان پرتقالی انتظار بازی کردن را نداشت.

وقتی که ما گل سوم را به ثمر رساندیم، مورینیو به من گفت برو و خودت را گرم کن و من هم همین کار را کردم. هنگامی که روی نیمکت هستید همیشه امیدوارید که فرصت بازی کردن پیدا کنید بنابراین من به خاطر فرصتی که داده شده بود بسیار خوشحال بودم.

با به ثمر رسیدن گل سوم شور و حساسیت بازی کاملا از بین رفت و پریرا کمی ناامید بود که بیشتر قادر به نمایش توانایی هایش نشد و فقط یک سیو عادی داشت. او در این مورد گفت:

البته، من میخواستم که بیشتر دیگران را تحت تاثیر قرار دهم ولی تنها فرصت بازی پیدا کردن در الدترافورد شگفت انگیز بود از این رو من نمیتوانم ناراحت باشم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *