خانه / نقل و انتقالات / پروژه بعدی ایجنت پی

پروژه بعدی ایجنت پی

پاول پوگبا در اینسنتاگرام به توماس لمار اشاره کرد و کامنتی حاوی “ایجنت پی” برای او گذاشت.

یونایتد فنز – ستاره منچستر یونایتد با استفاده از نام مستعار خود – ایجنت پی – در اینستاگرام به احتمال وقوع یک انتقال اشاره کرد. او سابقا در انتقال روملو لوکاکو نیز از این نام مستعار که خود برگزیده، استفاده کرده بود. این بار نیز همین عمل را در مورد هم تیمی ملی خود بکار گرفته است. او پستی برای لمار ارسال کرده و در عنوان چنین بیان داشته است:

” شادمان از نتیجه دیروز، در حال کار روی هدف بعدی.”

” #fiersdetrebleus #heretocreate #AgentP “

منظور از ” در حال کار روی هدف بعدی ” می تواند اشاره به روند پیشرفت فرانسه برای ورود به جام جهانی در تابستان آینده داشته باشد، ولی بعید هم نیست که منظور از آن اشاره به انتقال احتمالی لمار به یونایتد بوده باشد. آرسنال تایید کرده است که پیشنهاد ۹۲ میلیون پوندی آنها برای خرید لمار رد شده است. ونگر ستاره فرانسوی را برای جایگزینی الکسیس سانچز در نظر داشت، و این مساله احتمال اشاره پوگبا به انتقال او را بیشتر می کند. یونایتد پس از انجام سه خرید در تابستان و بازگردادند زلاتان و امضای قراردادی یک ساله با او، دیروز را بدون فعالیت گذراند. مورینیو نیز پس از این که مشخص شد انتقال ایوان پریسیچ و گرت بیل امکان پذیر نیست دست از ادامه ماجرای نقل و انتقالات کشید. به هر حال لمار می تواند گزینه منتخب بعدی باشد البته در صورتی که ایجنت پی روی پرونده کار کند.

 

منبع: اکسپرس

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *