پرس و جوی منچستریونایتد در مورد وینیسیوس
پرس و جوی منچستریونایتد در مورد وینیسیوس

پرس و جوی منچستریونایتد در مورد وینیسیوس

یونایتد فنز – این ادعا را Defensa Central مطرح کرد که پیش از این اذعان کرده بود که با توجه به مشکلاتی در توافق منچستریونایتد با دورتموند برای انتقال سانچو، باشگاه انگلیسی در پی پیدا کردن گزینه های جایگزین است.

 

سانچو چند ماه است به شدت به انتقال به اولدترافورد لینک شده است، اما دورتموند دهم آگوست را بعنوان ددلاین برای چنین انتقالی تعیین کرده است. از این زمان گذشته است و مطابق اظهاراتی که در آلمان مطرح است، این انتقال انجام نخواهد شد.

 

در این صورت ممکن است منچستریونایتد به سراغ گزینه های دیگر برود و Defensa Central میگوید که وینیسیوس یکی از مواردی است که آنها در نظر دارند.

 

منابع نزدیک به تیم سفید پوش گفته اند که یونایتد در مورد وضعیت این مهاجم جوان برزیلی پرسش هایی انجام داده اند و میخواهند با ارائه پیشنهاد مالی خوب، او را برای این انتقال متقاعد کنند.

 

با این حال، وینیسیوس کاملا از پیشروی در این انتقال امتناع میکند. او حتی به مذاکره با منچستریونایتد فکر هم نمیکند و قصد دارد برای جایگاهش در تیم مادریدی بجنگد. رئال مادرید نیز مشتاق فروش او نیست. زین الدین زیدان معتقد است که او در این فصل پیشرفت خوبی داشته است ارزش او بالاتر از هرگونه پیشنهادی است.

 

این شایعه پیش از شروع برای منچستر پایان یافت؛ هرچند که شروع آن نیز بسیار مشکوک بود. تصور وینیسیوس بعنوان جایگزین سانچویی که در حال حاظر یک ستاره فوتبال به حساب می آید عجیب به نظر میرسد، با این وجود هر دو فوتبال حرفه ای خود در اروپا را در یک سن آغاز کردند.

 

همچنین عجیب است که آنها به سراغ بازیکنی بروند که عمدتا در سمت چپ خط حمله، جایی که راشفورد را در حال حاظر در آن پست دارند، در صورتی که آنها قصد دارند سمت راست خط حمله خود را بهبود ببخشند.

 

در حقیقت حتی اگر منبع اسپانیایی این خبر، نیز از این بازیکن بعنوان یک بازیکن خارج از ترکیب تیم مادریدی یاد میکند، بدان معنی نیست که شما ندانید با چگونه شایعه ای مواجه هستید.

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

پائو تورس پلن ب منچستر یونایتد؛ پارتنر مگوایر از لالیگا می آید؟

همانند سال گذشته، باز هم تورس به یونایتد مرتبط شد. ۰

۲ دیدگاه

  1. %-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(

    ۰
  2. سانچو نیاد تیم فصل بعد کارش تمومه
    هم از لحاظ ببار فنی که با خودش میاره تو تیم
    هم از لحاظ این همه سر و صدا و شایعه که قرار بود بیاد و نیومد هم یونایتد رو به سخره میگیرن هم هوادارا عصبانی میشن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 4 =