سه شنبه , اسفند ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / لیگ جزیره: منچستریونایتد ۱-۱ وستهام

لیگ جزیره: منچستریونایتد ۱-۱ وستهام

…بازی دو تیم منچستریونایتد و وستهام دقایقی پیش با تساوی یک بر یک به اتمام رسید

یونیاتدفنز – منچستر یونایتد در این بازی نیز نمایش به مراتب بهتری از حریف خود نشان داد اما با به دلیل بدشانسی دو امتیاز مهم را از دست داد. در همان اوایل بازی و زمانی که تنها دو دقیقه از بازی گذشته بود، دیافرا ساخو روی ارسال دیمتری پایت توپ را به تور دروازه دخیا چسباند.
پس از این گل یونایتدی ها بازی را کاملا در دست گرفتند و پشت سر هم بر روی دروازه وستهام یورش میبردند تا سرانجام تونستند در دقیقه ۲۱ طی یک حرکت عالی از پاول پوگبا و ضربه تمام کننده دیدنی زلاتان با سر به گل تساوی بخش بازی برسند.

01159838

پس از ان نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید و منچستر نتوانست پیروز به رختکن برود. در نیمه دوم بر خلاف انتظار وستهام بازی را در دست گرفت و توانست چند موقعیت خطرناک روی دروازه منچستر ایجاد کند اما برتری انها تا دقیقه ۶۰ بیشتر ادامه نداشت و منچستر بار دیگر کنترل بازی را در دست گرفت.

بازیکنان منچستر چند بار تا استانه زدن گل دوم پیش رفتند اما به علت دفاع فشرده وستهام نتوانستند کار خاصی از پیش ببرند تا سرانجام بازی با همان نتیجه یک بر یک به اتمام برسد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *