خانه / مصاحبه / پاول اینس عملکرد منچستر یونایتد در فصل نقل و انتقالات را زیر سوال برد

پاول اینس عملکرد منچستر یونایتد در فصل نقل و انتقالات را زیر سوال برد

پاول اینس معتقد است که خرید های جدید منچستریونایتد ، نمانیا ماتیچ و ویکتور لیندلوف همچنان باید پیشرفت کنند.

یونایتد فنز- منچستریونایتد در این تابستان پول زیادی خرج کرده است و ۱۴۰ میلیون پوند بابت خرید رملو لوکاکو، ویکتور لیندلوف و نمانیا ماتیچ پرداخت کرده است.

ژوزه مورینیو هنوز کارش تمام نشده است و در این هفته اعلام کرد که نیاز به یک خرید چهارم هم دارد. با این حال هافبک سابق منچستریونایتد پاول اینس از خرید های جدید شیاطین سرخ خیلی متاثر نشده است.  این هافبک بازنشسته ۴۹ ساله معتقد است که ویکتور لیندلوف و نمانیا ماتیچ آن ستاره هایی که طرفداران می خواهند نیستند.

پاول اینس به Paddy Power گفت:

بعضی مردم می گویند که باورشان نمی شود چگونه چلسی ماتیچ را از دست داده است و آن ها عملا جام را به منچستر تقدیم کرده اند، اما من نظر متفاوتی دارم. با توجه به عملکرد وی در اواخر فصل گذشته دیگر جایگاهی در تیم چلسی نداشت.

بنابراین من فکر نمی کنم که این انتقال به آن ها ضرر زیادی وارد کرده باشد. با این حال او یک بازیکن بسیار خوبی برای این که جلوی چهار دفاع اصلی بازی کند است، کار های ساده را انجام می دهد، توپ را پاس  می دهد. او در آن چه که انجام می دهد خوب است.

اینس همچنین گفت:

ویکتور لینلوف هنوز باید چیز های زیادی بیاموزد. من چند بازی ای که او در آن بازی می کرد را مشاهده کرده ام. زمان لازم است، من این را از طریق تجربه ای که در سنین جوانی با حضور در منچستریونایتد داشتم کسب کردم. شما باید متوجه شوید که اهداف باشگاه چیست. هنگامی که وی اهداف باشگاه را درک کند و با محیط هماهنگ گردد و آن چه را که از وی انتظار می رود انجام دهد، او یک انتقال مناسب خواهد بود.

درباره ی امیر حسین حامدی

امیر حسین حامدی
امیر حسین حامدی بیست و سه سالمه دانشجوی رشته مهندسی شیمی یه ساله که منچستری شدم

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *