خانه / بازیکنان / پاول اینس: راشفورد بعنوان بازیکن تعویضی عملکرد بهتری دارد

پاول اینس: راشفورد بعنوان بازیکن تعویضی عملکرد بهتری دارد

او از ابتدای فصل در دو بازی از چهار بازی یونایتد در ترکیب اصلی جای داشته و شنبه گذشته که بعنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت موفق شد تور دروازه لسترسیتی را بلرزه درآورد.

یونایتد فنز – عضو سابق شیاطین سرخ بر این باور است که عملکرد مارکوس راشفورد زمانی که از روی نیمکت به میدان می رود تاثیر بیشتری بر بازی خواهد داشت تا مواقعی که ازابتدای بازی در ترکیب قرار می گیرد. اینس یکی از طرفداران بزرگ راشفورد است و عقیده دارد که آینده ای درخشان در انتظار اوست ولی هنوز نیاز دارد تا مهارت خود را در تحرکات بین خطوط حمله افزایش دهد.

او می گوید:

” برداشتی که از او دارم این است که عاشق فوتبال است، عاشق بازی کردن است. بازیکنان بسیاری هستند که به دید سرگرمی به فوتبال نگاه می کنند، ولی بعنوان وظیفه داستان قدری متفاوت است. او مانند کسی است که به فوتبال عشق می ورزد. باید مراقب بود، ما چنین نمونه ای قبلا هم داشته ایم، نباید سطح توقعات را از او بالا برد. هرچند من باور دارم که او این پتانسیل را داراست ولی در حال حاضر راه طولانی پیش روی دارد.”

” ترجیح من این است که اورا در سمت راست حمله ببینم او این توان را دارد که در یک چشم بهم زدن به داخل نفوذ کرده و توپ را شلیک کند. او این کار را چندین بار انجام داده است و دراین حالت عالی عمل می کند، ولی بعنوان بازیکن مهاجم باید توانایی هایی را در چنته داشته باشید، او با گذشت زمان خواهد آموخت که چطور بتواند در هر سه موقعیت هجومی ایفای نقش کند، بسیار با استعداد است ولی در حال حاضر بیشتر بعنوان مهاجم ضربتی کاربرد دارد، رمانی باید وارد زمین شود که تیم ها خسته هستند و می تواند آنها را آزار دهد. اورا هفته آینده در مقابل استوک خواهید دید.”

منبع: اکسپرس

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *