پاسخ ون در سار به احتمال جایگزینی وودوارد

ادوین ون در سار از شایعات پیرامون بازگشتش به منچستر یونایتد خرسند است اما اصرار دارد که او از زندگی در آژاکس و آنچه که به عنوان مدیرعامل تیم توانسته است به دست آورد بسیار “خوشحال” است.

یونایتد فنز –  اد وودوارد تأیید کرد که پس از واکنش های شدید به حضور باشگاه در پروژه شکست خورده سوپر لیگ اروپا، در پایان فصل از سمت خود به عنوان معاون اجرایی شیاطین سرخ کنار خواهد رفت.

شیاطین سرخ در حال حاضر جستجو برای جانشین وودوارد را آغاز کرده اند و مدت طولانی است که از دروازه بان افسانه ای سابق یونایتد، به عنوان نامزد اصلی تصاحب این سمت یاد می شود.

این مرد هلندی از زمان ارتقا از سمت قبلی خود به عنوان مدیر بازاریابی تیم در اواخر سال ۲۰۱۶ به بازیابی آژاکس به عنوان یکی از معتبرترین باشگاه های فوتبال اروپا کمک زیادی کرده است.

ون در سار در مورد شایعات اخیر مطرح شده از ESPN مبنی بر بازگشتش به منچستر گفت:

منچستر یونایتد؟ همیشه خواندن مطالب مثبت در مورد خود لذت بخش است. همه در زندگی بلند پرواز هستند. با من تماس گرفتند؟ بله، در واقع چند سال پیش.

ون در سار از رد کردن احتمال بازگشت به اولدترافورد امتناع ورزید اما گفت:

در صورت تماس یونایتد تعدادی از عوامل باید مورد توجه قرار گیرند، یونایتد به دنبال چه نوع مدیر عاملی است؟ من مدیر عامل مدنظر شما نیستم. من یک مدیر برای ساختار ورزشی هستم. آژاکس بسیار ساختارمند است اما یونایتد متفاوت است، شما باید با مالکین زیادی آنجا کار کنید. آیا این برای شما مناسب است یا زندگی خود را در نوردویک و آمستردام به اندازه کافی دوست دارید؟ مساله این است.

ملی پوش سابق هلند افزود:

نمی توانستم این کار را در باشگاهی انجام دهم که دوست ندارم. من بسیار خوشحالم از آنچه که در آژاکس توانسته ایم به آن دست پیدا کنیم. ده سال پیش ما آرزو داشتیم که به تیم های برتر اروپا بپیوندیم و این هدف را برآورده کردیم. ما این کار را با تلاش سخت و بدون یک مالک ثروتمند یا بودجه دولتی انجام دادیم.

ون در سار از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ در ۲۶۶ بازی برای یونایتد حضور داشت و به این باشگاه کمک کرد تا چهار قهرمانی در لیگ برتر ، ۳ جام اتحادیه، یک جام حذفی و یک جام لیگ قهرمانان را کسب کنند.

لوئیس ساها که در یونایتد و فولام با ون در سار هم اتاقی بوده است، احساس می کند هم تیمی سابق او برای جایگزینی وودوارد کاملا مناسب است.

او در مصاحبه با سایت ۸۸۸sport گفت:

ادوین را دوست دارم. من او را از زمانی که او در فولام و بعداً در یونایتد هم تیمی من بود دوست داشتم، من دیده ام که او در آژاکس چه کاری انجام داده است. او همیشه آینده نگر بود و به عنوان یک بازیکن همیشه به من اطمینان خاطر می داد زیرا او کسی بود که تصمیم سهل انگارانه نمی گرفت و امروز نیز همان است.

من سعی در تبلیغ کردن برای او ندارم و نیازی به این کار ندارم زیرا آنچه در طول زندگی حرفه ای خود انجام داده خود گویاست. او بهترین مدیر است و قطعاً فروتنی دارد و از دیوید گیل و سر الکس فرگوسن مشاوره می گیرد. از نظر من کاملاً مناسب برای یونایتد است.

ساها در رابطه با همکاری ون در سار و اوله گفت:

او فلسفه مشابه اوله دارد. هر دو پسر می توانند به چهره دیگران نگاه کنند و آنچه را که به نظرشان میرسد را بگویند اما در عین حال فروتن هستند.

درباره ی الیاس مرادی

1397/01/04

مطلب پیشنهادی

جوان فرانسوی منچستر در راه بازل؛ آغازی دوباره برای موفقیت

ترائوره در آستانه ی پیوستن به بازل قرار دارد.

۳ دیدگاه

  1. بیاد بهتر وودوارده

  2. بیا اسطوره😍❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =