خانه / هیچکدام / پارکر: مورینیو این فصل ۴ بار دیگر هم اخراج میشود

پارکر: مورینیو این فصل ۴ بار دیگر هم اخراج میشود

پل پارکر مدافع سابق منچستریونایتد معتقد است رفتار های مورینیو کنار زمین بر روی بازیکن ها تاثیر منفی میگذارد

بونایتدفنز –  جوزه مورینیو این هفته در برابر وستهام اعتراض خود را نسبت به کارت زردی که پوگبا دریافت کرد با شوت کردن بطری اب کنار زمین نشان داد و پس از ان از طرف جاناتان موس برای دومین بار در این فصل از زمین اخراج شد. حال پل پارکر معتقد است که این محرومیت های پی در پی مورینیو میتواند بر روی عملکرد بازیکن ها در زمین تاثیر منفی داشته باشد.

01159834

او به خبرنگاران گفت:

مورینیو همیشه اینگونه بوده است، هر کسی او را استخدام میکند میداند که او با رفتارش خود و تیمش را تیتر روزنامه ها میکند و نمیتواند ارامش خود را کنار زمین یا در کنفرانس های مطبوعاتی حفظ کند.

مشکل اصلی مورینیو عدم توانایی در کنترل رختکن تیم است، او در چلسی هم همینگونه بود و الان در منچستر هم این مشکل را دارد. مورینیو باید هر طوری شده خود را کنترل کند وگرنه با این حال او ۶ بار این فصل با محرومیت روبرو خواهد شد و این تاثیر بسیار ناگواری بر روی بازیکن ها مخصوصا جوان تر ها خواهد گذاشت.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *