پائو تورس پلن ب منچستر یونایتد؛ پارتنر مگوایر از لالیگا می آید؟

همانند سال گذشته، باز هم تورس به یونایتد مرتبط شد.

یونایتد فنز – به گزارش La Razón، منچستر یونایتد به جذب پائو تورس علاقه‌مند است. این موضوع ماندن این بازیکن اسپانیایی در ویارئال را تهدید می کند.

در این گزارش آمده از آنجایی که یونایتد خواهان جذب پارتنری طولانی مدت برای هری مگوایر است؛ اولویت اول آنها در تابستان، ژول کونده، دفاع سویاست. مدافع فرانسوی و آینده دار، پس از عملکرد چشمگیر در لالیگا به یکی از داغ ترین گزینه ها در اروپا تبدیل شده است. در نتیجه شایعات زیادی در خصوص مرتبط شدن این بازیکن به غول های اروپا شنیده می شود.

منچستر یکی از این تیمهاست. منابع اسپانیایی ماه پیش ادعا کردند، سویا منتظر پینشهاد تیم انگلیسی است. پیشنهادی که می تواند بیش از ۷۰ میلیون یورو باشد! رَزُن این ادعا را تایید می کند اما خاطر نشان می کند که یونایتد بیش از ۷۰ میلیون یورو پیشنهاد نخواهد کرد.

اگر پیشنهاد یونایتد رد شود که با توجه به بند فسخ ۹۰ میلیون یورویی کونده دور از ذهن نیست، این تیم به سراغ تورس خواهد رفت. بند فسخ قرارداد یا رقم درخواستی ویارئال برای تورس در این گزارش اعلام نشده است. اما احتمالا جذب او نسبت به مدافع فرانسوی، ارزان تر خواهد بود.

در واقع شاید ۴۰ یا ۵۰ میلیون یورو قیمت نهایی شیاطین باشد. چرا که ماریو کورتگانا، ژورنالیست گل اسپانیا مدعی شده بود مبلغ مذکور، ماکسیمم رقمی است که شیاطین برای تقویت خط دفاعی پرداخت خواهند کرد.

در کل لینک شدن تورس به یونایتد اتفاق جدیدی نیست. نام او و یونایتد چند بار در سال گذشته، کنار هم دیده شد. با این حال این علاقه با توجه به اولویت یونایتد در تابستان پیش رو، از بین نرفته است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =