یونایتد می تواند با مبلغی کمتر از ۴۵ میلیون یورو کولیبالی را به اولدترافورد بیاورد

مشکلات مالی باشگاه ناپولی و عدم توانایی در پرداخت دستمزدها، آنها را مجبور به فروش ستارگان خود کرده است.

یونایتد فنز – همچنان نام های بزرگی به منچستریونایتد لینک می شوند، آخرین مورد از سرگیری علاقه به اشکرینیار، مدافع اینتر میلان بود و اکنون نام کالیدو کولیبالی نیز در این میان به گوش می رسد.

این خبر ادعای روزنامه محلی ناپولی Il Mattino است، که به وضعیت کولیبالی و علاقه احتمالی بایرن مونیخ به این مدافع سنگالی می پردازد.

علیرغم اینکه چند روز پیش باواریایی ها دایوت اوپامکانو را جذب کردند، گفته می شود که آنها به انتقال کولیبالی نیز علاقه مند می باشند.

تیم هایی مانند منچستریونایتد و لیورپول در گذشته به شدت به دنبال جذب مدافع ناپولی بودند و این احتمالاً در ماه های آینده نیز همین طور خواهد بود، خصوصاً با توجه به اینکه تیم ایتالیایی مجبور به کاهش میزان دستمزد پرداختی به بازیکنان خود خواهد بود.

با دسنمزد ۷ میلیون یورویی کولیبالی در سال، فروش او می تواند کمک زیادی به کاهش دستمزد پرداختی ناپولی کند و به همین دلیل پیشنهاد ۴۵ میلیون یورویی بایرن مونیخ قابل بررسی است.

هنوز چیزی تایید نشده است، احساس می شود که تمایل به جذب او وجود دارد و بایرن می خواهد در تابستان باشگاه هایی مانند منچستریونایتد و لیورپول را کنار بزند.

این نشان می دهد که اوله گونار سولشر و یورگن کلوپ هنوز چشم به جذب کولیبالی دارند و با برچسب قیمت کنونی او که به مراتب پایین تر از سال های گذشته است، شاید شاهد خروج مدافع سنگالی از ایتالیا باشیم.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهارده =